Yeniden Refah Partili İsmail Ahmet Polat’a Genel Merkezde Önemli Görev…

Pendikli bir isim olan İsmail Ahmet Polat, Yeniden Refah Partisi İstanbul il yöneticiliği yaptıktan sonra, şimdi de genel merkez tarafından Hatay İl Koordinatörü olarak görevlendirildi. Polat, 28. Dönem Milletvekili Seçimi’nde de Yeniden Refah Partisi’nden İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı olmuştu.

Başarılı siyasi kimliğiyle kısa zamanda pek çok kişinin tanıdığı İsmail Ahmet Polat, Yeniden Refah Partisi Hatay İl Koordinatörü oldu. Görevi dolayısıyla Hatay’de pek çok ziyarette bulunan Polat, deprem bölgesindeki vatandaşların sorunlarını dinledi, esnafla sohbet etti, ihtiyaçları tek tek not etti. Yeniden Refah Partisi’ne üye olmak isteyen vatandaşlara da bilgiler veren İsmail Ahmet Polat, burada il yönetimi ve ilçe yönetimleriyle birlikte programlara katıldı.

İsmail Ahmet Polat, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında sosyal, kültürel ve ekonomik faaliyetler içerisinde aktif olarak yer almaktadır.
2009 yılında personel taşımacılık ve turizm sektöründe kurulan aile şirketinde, 2011’den itibaren Genel Koordinatörlük görevini sürdürmektedir.
İsmail Ahmet Polat, evli ve üç çocuk babasıdır.