Yeni Malatyaspor Başkanı Özür Diledi

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup lideri Yeni Malatyaspor’un yaklaşık 15 bin seyircisi önünde Pendikspor’a 1-0 yenilmesi taraftarı çileden çıkardı.

Başkan Adil Gevrek, karşılaşma sırasında yaşanan protestoları haklı bularak, sarı-kırmızılı taraftarlardan özür diledi.
Karşılaşma öncesi stat girişlerindeki düzensizlikten dolayı saatlerce kuyrukta bekleyen sarı-kırmızılı taraftarlar takımlarının mağlup olmasına adeta kahroldu.
Birçok taraftarın biletli olmasına rağmen izleyemediği Yeni Malatyaspor – Pendikspor karşılaşması sonrası, yönetime ve teknik direktör Feyyaz Uçar’a tepki gösteren taraftarlar, sosyal medyadan da Başkan Adil Gevrek’e tepkilerinin nedenine yönelik mesajlar gönderdiler.
Taraftarların tepkisi üzerine sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, “Her şeyin sorumlusu benim, taraftarlarımızdan özür diliyorum” dedi.
Başkan Gevrek açıklamasında şunları söyledi:
“Öncelikle bilet alıp da içeri giremeyen taraftarlarımızdan özür diliyorum. Çok ciddi bir yoğunluk vardı. O karmaşada içeri giren girmiş. İçerisi dolunca kapıları kapatmak zorunda kaldık. Ama yine de herkes hakkını helal etsin. Evet kazanmamız gereken bir maçı da kazanamadık. En azında yenilmememiz lazımdı ama olmadı. Belki bazı arkadaşlarımız haklı, her şeyin sorumlusu benim. Üzgünüm, en çok da sizleri üzdüğüm için. İnşallah, Allah emeğinizi boşa çıkarmaz. Ben umudumu ve ümidimi kaybetmedim, sizde kaybetmeyin.”

IHA

(null)