Wooftex Perde Fabrika Satış Mağazası Pendikli Genç Girişimciler Tarafından Açıldı

Mekanik perde üretim firması olan WOOFTEX, fabrika satış mağazasıyla hizmete başladı. Velibaba Mahallesi Ankara Caddesi Üçevler Mevkii’nde hizmet verecek olan fabrika satış mağazası, çok sayıdaki davetlinin katılımıyla açıldı.
20 ve 25 yaşlarındaki Pendikli iki kardeşin ortağı olduğu firma, uygun fiyatlı kaliteli ürünleri ile dikkat çekiyor.

WOOFTEX Perde Sistemleri; stor zebra imalatı, dikey perde, plise perde, zip perde, ahşap jaluzi, metal jaluzi, blackout imalat ile başta İstanbul olmak üzere yurt içi ve yurt dışına ürün tedarik ediyor.

Perde sektörü tarafından tanınan bir isim olan Gökhan Kaya ve genç girişimci Kaan Şahinyılmaz’ın ortaklığında kurulan firma, perde sektöründe öncü bir firma olmayı hedefliyor. Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlı tasarımlarıyla öne çıkan firmanın fabrikası da Pendik’te bulunuyor.

2 Eylül 2021 Perşembe günü gerçekleştirilen açılış töreninde Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, WOOFTEX Perde Sistemleri kurucuları Ozan Yiğit Şahinyılmaz ve Kaan Şahinyılmaz kardeşler Pendikli TV’den Samet Övüç’ün sorularını yanıtladı.

Açılışa Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Belediyesi Başkan Danışmanı Selim Bayram, Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı Atakan Yüce, PESİAD Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram, Belediye Meclis Üyesi Murat Açık, Pendik Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz, Pendikspor Başkanı Mustafa Şahinyılmaz, Pendikspor teknik heyeti ve futbolcuları, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

WOOFTEX Perde Sistemleri
Fabrika Satış Mağazası Adres:

Velibaba Mahallesi Ankara Caddesi No:110

www.wooftex.com
info@wooftex.com
0 (216) 606 00 52