Sapanbağları Mahallesi Muhtarı Suat Dağ Ofisimizi Ziyaret Etti

Pendik ilçesinin başarılı muhtarlarından Sapanbağları Mahallesi Muhtarı Suat Dağ, Pendikli TV ofisimizi ziyaret ederek nezaket gösterdi. Çalışmaları hakkında bilgi veren Dağ, yeni dönem için de heyecanlı olduğunu dile getirdi.

2019 yılındaki seçimlerden bugüne kadar yaptığı çalışmalarla hem mahallesindeki insanların hem de pek çok Pendikli’nin takdirini kazanan Sapanbağları Mahallesi Muhtarı Suat Dağ, Pendikli TV ofisini ziyaret ederek bu çalışmalara ilişkin detayları paylaştı.

Mahallesinde oluşturduğu dayanışma platformu ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaşan Muhtar Dağ, bu çalışmalara destek veren hayırsever komşularına yönelik de teşekkürlerini dile getirdi.

https://www.facebook.com/groups/551213278976099/

Basın mensuplarının vatandaşların sesi olduğunu vurgulayan Dağ, bu bağlamda teşekkürlerini ifade etmek için hediyesini de takdim etti.

Pendikli TV Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi Samet Övüç’ün konuğu olan Muhtar Suat Dağ, Gerçek Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sedat Savaş’ın da bulunduğu dost meclisinde düşüncelerini dile getirdi.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden muhtar seçilmesi hâlinde, çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini dile getiren Muhtar Suat Dağ, önümüzdeki günlerde aza listesini de duyuracağını söyledi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Fotoğraf: Yusuf İslam Kapukaya