Röportaj | Pendik Belediye Meclisi CHP Grup Sözcüsü Kutlu Özdemir

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere yaklaşırken, ilçenin önemli siyasetçileri ile röportajlarımız devam ediyor. Yeni röportajımızda konuğumuz Pendik Belediye Meclisi CHP Grup Sözcüsü Kutlu Özdemir oldu. Kutlu Özdemir; “Tarık Balyalı ile 31 Mart 2024’ten sonra Pendik’te çok şey değişecek.” dedi.Pendik Belediye Meclisi kürsüsünden yaptığı etkili konuşmalar ile bilinen Kutlu Özdemir, hem 2019-2024 yılları arasında CHP grubunun Pendik Belediye Meclisinde yaptıklarını anlattı hem de 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi değerlendirmelerde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Tarık Balyalı’nın 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan seçimlerden sonra uyum içinde çalışarak Pendik ilçesine katkı sunacaklarına inandığını ifade eden Kutlu Özdemir, kendisine de CHP içerisinde hangi görev verilirse verilsin hakkıyla yapmaya çalışacağını söyledi.

Samet Övüç’ün sorularını yanıtlayan Kutlu Özdemir, şuan Pendik Belediye Meclisinde CHP Grup Sözcüsü olarak görev yapıyor.