Reha Akademi Kişisel Gelişim ve Yabancı Dil Eğitimi Veriyor

Son Güncelleme 02/11/2021 tarihinde yapıldı

Reha Akademi Kişisel Gelişim ve Yabancı Dil Kursu, Pendik’te bulunan merkezi ile 7’den 77’ye herkese faydalı olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Küçük yaş grupları ile özel eğitimlerde bir araya gelen uzman eğitimci kadrosu, öğrencilerinin akademik başarısını ve kişisel gelişimini destekleyici öğrenme stillerine de sahip.
Reha Akademi, Çınardere Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde…

Kayıt dönemi devam ediyor.
Reha Akademi Kişisel Gelişim ve Yabancı Dil Kursu, uygun fiyatlı kayıt avantajlarıyla kursiyerlerini memnun ediyor.
Kurs merkezi, Pendik ve çevresinden oldukça yoğun talep görüyor. Reha Akademi’de kayıt dönemi devam ediyor.

Modern Kurs Merkezi
Pendik ilçesinin en önemli noktalarından birinde olan Reha Akademi Kurs Merkezi, tüm ulaşım ağlarına da yakın konumda bulunuyor. Modern kurs merkezi ile kursiyerlerine hizmet veren Reha Akademi, velilerden de tam not alıyor.

Ankara Caddesi üzerinde bulunan ve D-100 karayoluna 5 dakika mesafede bulunan kurs merkezi, hem Kurtköy bölgesine hem de sahil bölgesine oldukça yakın konumda bulunuyor.

Sosyal medyayı etkin kullanım…
Reha Akademi, özellikle instagram hesabı üzerinden kursiyerlerini bilgilendirici pek çok paylaşım yapıyor. İngilizce hap bilgiler ile ilgi gören Reha Akademi, öğrencilerden de olumlu geri dönüşler alıyor.

Çocuklarını ilgisini çekerek eğitim veriyor
Reha Akademi, öğrencilerinin ilgisini çekecek metotlar ile eğitim veriyor. Size teknolojik donanımlarıyla, akıllı tahta ve daha pek çok modern eğitim ekipmanıyla inanılmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Güler yüzlü eğitimci kadrosuyla sizi hedeflediğiniz her alanda başarıya götürmeyi amaçlıyor.

Reha Akademi diğer kurumlardan farklı olarak, bireysel başarı odaklı çalışmasının yanında, öğrencilerinin akademik başarısını ve kişisel gelişimini destekleyici öğrenme stillerine ve zeka alanlarına uygun eğitimler verdiğini ifade ediyor.

Yabancı dil eğitimi önemseniyor
Ayrıca yabancı dili, pratik öğrenme metotlarıyla kolayca öğretme konusunda yetkin bir kurum olarak bilinen Reha Akademi, yaş aralığı fark etmeksizin tüm kursiyerlerine ek bir dil öğretmeyi amaçlıyor.

Oyun odaları, etkinlik odaları ve derslikler ile ilkokul seviyesindeki kursiyerlerine kaliteli vakit geçirten Reha Akademi, akıl ve zeka oyunlarıyla da çocuklarda kişisel gelişimi üst düzeye çıkarıyor.

Bire bir özel ders imkanı…
Özellikle ilk okul ve orta okul seviyelerindeki öğrenciler için bire bir özel ders imkanı sunan Reha Akademi, temel ders ve branşlarda hızlandırılmış eğitim imkanı sunuyor. Ayrıca temel seviye eğitimin yanında, öğrencinin eksik olan konulardaki açığı da kapatılıyor. Sınavlara hazırlık sürecinde destek olunan öğrenci, süreci stressiz ve keyifle geçiriyor.

Geniş eğitim yelpazesi…
Reha Akademi; Çocuklar için 3-6 yaş, ilk okul ve orta okul eğitimleri,
öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı,
YKS ve LGS hazırlık kursları,
yabancı dil eğitimi ile İngilizce ve yabancılara Türkçe dil kursu,
kişisel gelişim kursları ile hızlı okuma, hafıza teknikleri, NLP, akıl ve zeka oyunları, satranç gibi daha pek çok alanda hizmet veriyor.

Siz de alanında uzman eğitimci kadrosu ile hizmet veren Reha Akademi yetkilileri ile görüşebilir, kendinize ve aile üyelerinize faydalı eğitimlere uygun fiyat avantajıyla erişebilirsiniz.

İletişim:
Çınardere Mahallesi Ankara Caddesi
No:67 Kocalar İş Merkezi
Kat : 3 D:13
Pendik / İSTANBUL
info@rehaakademi.com

0(216) 379 73 42
https://www.rehaakademi.com/

Sosyal medya adresleri:
https://www.facebook.com/rehaakademi

https://www.instagram.com/rehaakademi/