Son Dakika

Pesiad’a Ziyaretler Sürüyor

Kasım 11th, 2020 | by Pendikli TV Yazar
Pesiad’a Ziyaretler Sürüyor
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

İlçemizin özünden çıkıp gelişen Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği (Pesiad) her geçen gün marka değerine artı değer katıyor. Derneğin yeni başkanı A. Kadir Bayram ile bu süreci devam ettiren Pesiad’a, ziyaretler devam ediyor.

Pendik Hentbol Spor Kulübü Derneği Antrenörü Alper Ertuğrul ve ekibi, Pesiad Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram’ı makamında ziyaret etti. Takım çalışmalarından bahseden Antrenör Ertuğrul’a, takıma ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini ifade eden Bayram, sporculara çalışmalarında başarılar diledi.


Pendik Doğru Cevap Eğitim Kurumları Koordinatör Müdürü Savaş Hamamcı, Pesiad Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette eğitim sektörü ele alınırken, Pesiad Başkanı Bayram misafirine nazik ziyareti için teşekkür etti.


Türkiye Emlak Katılım Pendik Şubesi Müdürü ve Portföy Temsilcisi, Pesiad Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram’ı makamında ziyaret ettiler. Pesiad Başkanı Bayram misafirlerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.


Turizm sektöründe faaliyet yürüten iş insanı Furkan Balcı, Pesiad Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram’ı makamında ziyaret etti. Pesiad Başkanı Bayram misafirine nazik ziyareti için teşekkür etti.

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.