PESİAD Üyeleri Yeni Projeler İçin Görüşmelerini Sürdürüyor

2021-2022 sezonuna başlangıç yapan Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği (PESİAD) gerek düzenlediği toplantılarla, gerekse yaptığı ziyaretlerle yeni projeleri için çalışmalarını sürdürüyor. PESİAD ve Genç PESİAD üyeleri yeni sezona büyük bir heyecanla başlıyor.

Geçtiğimiz günlerde dernek binasında, PESİAD Onursal Başkanı Ahmet Cin’in de katılımıyla PESİAD / Genç PESİAD ortak yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. 21 Eylül Salı günü 08:30’da tertiplenen toplantıda, PESİAD’ın gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği projeler hakkında yönetim kurulu başkanı A. Kadir Bayram ve Genç PESİAD başkanı Cüneyt Battal katılımcılara bilgi verdiler. Pendik Belediye Başkanı Ahmet CİN ise Pendik ilçesi hakkında gerekli bilgilendirmeleri yaparak dernek yöneticilerine başarılar diledi. Toplantı, toplu fotoğraf çekimi ve dilek ve temenniler eşliğinde sonlandı.

Protokol ziyaretleri sürüyor
PESİAD ve Genç PESİAD yönetim kurulu üyeleri 22 Eylül Çarşamba günü; İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Tapu Müdürü ve İlçe Nüfus Müdürü ziyaretleri gerçekleştirdiler. Görüşmelere PESİAD Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram, başkan vekili Murat Açık, Genç PESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Battal, yardımcısı Yavuz Yıldırım ve PESİAD personelimiz katılım sağladılar.


Ayrıca aynı gün GEDİK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Akkuş ve ekibi ziyaret edilerek, gerçekleştirebilir ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu ve yeni bir nezaket protokolü imzalandı.