PESİAD 2021-2022 Sezonuna Hazır | Tanıtım Filmi Yayınlandı

Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği (PESİAD), yeni sezona hazırlık çalışmalarını tamamladı. 2021-2022 sezonuna hazır olan dernek yönetimi şimdiden yeni sezon projeleri için çalışmalara başladı. Sezon açılışı için bir tanıtım filmi yayınlayan dernek yönetimi, PESİAD binasının yenilenen yüzünü de böylece ilk defa paylaşmış oldu.

Üyeleri arasında oluşturduğu çapraz ticaret faaliyetleri, sosyal sorumluluk projeleri ve çeşitli organizasyonları ile gündemin her zaman en üst noktasında kalmayı başaran PESİAD, yeni sezona yenilenen dernek binasıyla giriş yaptı.

2005 yılında Pendikli sanayici ve iş adamları tarafından kurulan PESİAD, 2010 yılı başında derneğe ait yeni hizmet binasını faaliyete açtı ve 2021 yılı itibarıyla dernek binasını yenileyerek üyelerinin kullanımına sundu.
Geçtiğimiz yıl sonu itibarıyla üye sayısını 191’e çıkaran PESİAD, Pendikli sanayici ve iş adamlarına destek olmayı sürdürüyor.

Yürütme kurulu üyeleri bir araya geldi.
Sezon açılışı öncesi PESİAD yürütme kurulu üyeleri bir araya geldi. Yapılan toplantı sonrası PESİAD Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Bayram, yürütme kurulu üyeleri Murat Açık, Mustafa Şahinyılmaz, Serkan Özer ve Fatih Mehmet Özdemir’e plaket takdim etti.


Samet Övüç – Pendikli TV