Pendik’te Berber ve Kuaförlerin Adayı Recep Göl

Pendik Erkek ve Kadın Berberler Odası Başkanlığı için Recep Göl adaylığını açıkladı. Ocak 2022’de yapılacak seçim için hazırlıklarını sürdüren başkan adayı, meslektaşlarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

Meslektaşlarının desteğini alan Recep Göl, şu an Pendik Erkek ve Kadın Berberler Odası Başkanvekili olarak görevini sürdürüyor.
Yaklaşık 1 ay önce başkanlık adaylığını açıklayacağını mevcut yönetime bildirdiğini aktaran Recep Göl, oda başkanlığı için aday olduğunu PenCR Köfte Tesisleri’nde meslektaşlarıyla bir araya gelerek ilan etti.

Çok sayıda berber ve kuaförün katılım sağladığı kahvaltı programında mesleki sorunlar da ele alındı.
Meslektaşlarından destek alan Recep Göl, kahvaltı sonunda bir konuşma gerçekleştirdi. Mevcut enerjileriyle göreve hazır olduklarını aktaran Recep Göl; “Odamızın yönetiminde şuan başkanvekili olarak görev yapıyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Mevcut yönetimle helalleşerek aday olacağımı belirttim. Meslektaşlarımızın sorunlarına hakimiz. Berber ve kuaförlerimizin oylarına talibiz.” ifadelerini kullandı.

Hitabeti sık sık alkışlarla bölünen başkan adayı Recep Göl, seçime kadar tüm meslektaşlarını ziyaret edeceklerini belirtti.