Son Dakika

Pendikspor’un Teknik Direktörü Yeniden Şaban Yıldırım

Aralık 18th, 2020 | by Samet Övüç
Pendikspor’un Teknik Direktörü Yeniden Şaban Yıldırım
PENDİKSPOR
0
Abone Ol

Lige kötü bir başlangıç yapan ve şuan 18. sırada bulunan Pendikspor, kötü gidişatı sonlandırmak ve hedeflerine ulaşmak için Teknik Direktör Şaban Yıldırım ile anlaştı. Şaban Yıldırım daha önce de Pendikspor’u çalıştırmıştı.


Ligin favori ekipleri arasında gösterilen Pendikspor, ne yazık ki istenilen performansı bir türlü ortaya koyamadı ve kötü sonuçlar aldı. Hâl böyle olunca lige Andaç Gürkan Kocabıyık ile başlayan kırmızı beyazlılar, Kocabıyık ile yollarını ayırarak takımın başına Hüseyin Kalpar’ı getirdi. Ancak Kalpar ve ekibi ile de takım uyumu sağlanamayınca, Pendikspor Başkanı Mustafa Şahinyılmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri takımın başına Şaban Yıldırım’ı getirme kararı aldı.

2016 yılında Şaban Yıldırım ile yaptığımız bir röportajdan…

Pendikspor Camiasını Tanıyan Bir İsim

Teknik direktörlük kariyerine Sakaryaspor’da başlayan Şaban Yıldırım, 2015-2016 yıllarında da Pendikspor’un teknik direktörlüğünü yapmıştı. 2. ligi yakından tanıyan bir isim olan Şaban Yıldırım, Pendikspor Başkanı Mustafa Şahinyılmaz’ı da yönetici olduğu yıllardan tanıyor.

Son Çalıştırdığı Takım Sakaryaspor

Eylül 2020’de Sakaryaspor ile sözleşmesi sonlanan tecrübeli teknik adam, Sakarya’dan alacaklı bir şekilde ayrıldı. Alacaklarına karşılık TFF’ye başvuran Şaban Yıldırım, Pendikspor ile yeni bir sayfa açıp başarılı olmak istiyor.

İşte geçmişten bazı Şaban Yıldırım enstantaneleri…

Samet Övüç – Pendikli TV

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\\\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.