Pendikspor’un İsim Sponsoru Siltaş Yapı Oldu

Trendyol Süper Lig ekibi Pendikspor’un isim sponsoru Siltaş Yapı oldu. Sponsorluk anlaşması The Green Park Pendik Hotel’de basın mensuplarının katılımıyla imzalandı. Pendikspor Derneği Başkanı Atakan Yüce, Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ve futbolcular imza törenine katılım sağladılar. 2023-2024 sezonunda kırmızı beyazlılar, ‘Siltaş Yapı Pendikspor’ adıyla mücadele verecekler.

5 Ekim 2023 Perşembe günü The Green Park Pendik Hotel’de gerçekleştirilen imza törenine Pendikspor Derneği Başkanı Atakan Yüce, Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Pendikspor Futbol A.Ş. Kulüp Müdürü Adem Zafer Torun ile futbolcular Erdem Özgenç, Fredrik Midtsjö, Halil Akbunar ve Burak Öğür katıldı.

İmza töreninin ardından Pendikli TV muhabiri Azra Başaran’a özel açıklamalarda bulunan Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ve Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, anlaşma dolayısıyla mutlu olduklarını ifade ettiler.

“Süper Lig’de kalıcı olmak istiyoruz.”

Pendikspor Derneği Başkanı Atakan Yüce, isim sponsorluğu anlaşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Buralara gelmek kolay olmadı. Pendikspor, ilçemizin en büyük parçalarından biri. Siltaş Yapı Pendikspor’un Süper Lig’e çıkmasıyla kente bir sinerji geldi. Kısa zamanda stadımızı yeniledik. Siltaş Yapı bizi kırmadı. Süper Lig’de de ana sponsorumuz oldular. Kulübümüzü en güzel yerlere hep beraber taşımak istiyoruz. Sponsorumuz oldukları için Siltaş Yapı’ya teşekkür ediyoruz. Amacımız, Pendikspor olarak Süper Lig’de kalıcı olmak. Belediye Başkanımız Ahmet Cin Bey nezdinde Pendik Belediyesi olarak, Pendikspor Dernek Yönetimi olarak, her zaman takımımızın yanındayız. Destekleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve kıymetli bakanlarımıza da, spora ve sporcuya verdikleri değer dolayısıyla şükranlarımızı ifade ediyoruz.” cümlelerini kurdu.

Atakan Yüce

Pendikspor ile 10 yıla yakın geçmişimiz var.”

Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir yaptığı konuşmada, Pendikspor’un uzun zamandır yanında olduklarının altını çizerek şunları söyledi:
“Siltaş Yapı, 40 yılı aşkın ticari geçmişinden sonra 10’a yakın projeyi bitirdi. Devam eden 4 projemiz var. Sadece konut değil yaşam alanı da üretiyoruz. Kentsel dönüşüm projelerine ciddi destek veriyoruz. İstanbul’da binin üzerinde konutu daha sağlam konutlara dönüştürdük. Pendikspor ile 10 yıla yakın geçmişimiz var. Yönetimde görevler aldım. Pendikspor’un başarılı ve ilk 10’da olmasını istiyoruz. Bu, bizim sponsorluk anlaşmamıza değer katar. İnşallah bu anlaşmadan sonra Sivasspor maçında da ilk galibiyetimizi alacağız. Hayırlı olsun. Başarılar diliyorum.”

Murat Özdemir

“7 haftadır kendimizi deplasmanda gibi hissediyoruz.”

Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Siltaş Yapı ile uzun zamandır yol arkadaşlığı yaptıklarını dile getirerek şunları ifade etti: “İsim sponsorluğu anlaşması bizim için çok önemli ve değerli. İki senede önemli ve güzel işler yapıldı. Hayal edilemeyen başarılarla Pendikspor şu an Süper Lig’de. Stattaki sıkıntılarımızın bitecek olması çok önemli. 7 haftadır kendimizi deplasmanda gibi hissediyoruz. Yeni kurulmuş bir takım olarak problemlerimiz var. Adaptasyon sağlanması çok kolay bir durum değil. Son 1 ayda 6-7 yeni oyuncu takıma katıldı. Adaptasyonun sağlanması biraz zaman alacak. İnşallah bu haftayla beraber Pendiksor’un ligdeki serüveni yeniden başlayacak. Başarılı olabilmek için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı herkesin bilmesini istiyorum.”

Osman Özköylü

Siltaş Yapı Hakkında
“Temel yapı taşları tecrübe, güven ve kalite olan Siltaş Yapı, iş dünyasındaki 40 yılı aşkın köklü geçmişinde biriktirdiği tecrübe ve güvenin ışığında 2011 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. İnsan odaklı ve kente değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı, bugüne kadar ağırlıklı olarak Pendik, Kartal, Maltepe aksında iş merkezleri, Siltaş Safir Park, Siltaş Teras Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Flora Park, Siltaş Nova Park, Siltaş Marina gibi çok sayıda yeni nesil konut projelerini hayata geçirdi. 2022 yılında Pendik’in en büyük kentsel dönüşüm projesi Siltaş Panorama’ya start veren, 2023 yılında ise yine Pendik’te Siltaş Korupark ve Sancaktepe’de Siltaş Comfort projelerine başlayan Siltaş Yapı, çok yakında Pendik’te yeniden lüks bir proje daha duyurmaya hazırlanıyor.”

siltasyapi.com.tr                                                                                 

Siltaş Yapı Sosyal Medya Hesapları:                                     

linkedin.com/company/siltasyapi

facebook.com/siltasyapi

instagram.com/siltasyapi/

Röportaj: Azra Başaran
Kamera: Aziz Sarı
Haber & Video Kurgu: Samet Övüç