PENDİKSPOR LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

1461 Trabzon’u kendi evimizde 1-1 berabere kalarak memleketine uğurlayan Pendikspor, ligdeki lider pozisyonunu korudu. 

Tribündeki Pendikspor taraftar grubu Magnifico görsel bir şov ile maça hazırlandığını gösterdi. Tıklım tıklım bir tribüne oynayan Pendiksporlu futbolcular ise canını dişine takarak rakip takımla mücadele etti.

Mücadelede Pendikspor’un aleyhine çalınan düdükler her  zaman ki gibi devam etti. Pendiksporlu taraftarlar ise sükunetlerini koruyarak maç içinde kötü hadiselerin yaşanmasını engelledi.

Protokol tribününde ki isimler ise oldukça önemli şahsiyetlerdi.
Pendikspor Kulübü Başkanı Sami Bayram’ın  yanı sıra Pendik Kaymakamı Osman Tunç, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Milletvekili Erol Kaya, Pendik Belediye Başkanı  Salih Kenan Şahin, çok sayıda STK temsilcisi ve milletvekili adayları katıldı.

Pendikspor: 1 – 1461 Trabzon: 1

Stat: Pendik

Hakemler: Şeref Taştan, Musa Yılmaz, Serdar Soydan

Pendikspor: Yakup, Hakan, Fahri (Dk. 67 Hayrullah), Ali Kemal, Tevfik, Yaser, Osman, İlhan, Uğur (Dk. 82 Umut), Berat, Emre (Dk. 59 İlyas)

1461 Trabzon: Kubilay, Oktay, Oğulcan, Hasan Batuhan, Ömer Halis (Dk. 64 Ali Han), Abdulkadir, Savaş, Yüksel (Dk. 82 Emre Aydın), Okan, Hamza, Emre Torun

Goller: Dk. 57 Oğulcan (1461 Trabzon), Dk. 70 Hakan (Pendikspor)

Sarı kartlar: Dk. 26 Hamza, Dk. 58 Oktay, Dk. 64 Ömer Halis, Dk. 85 Emre Torun (1461 Trabzon), Dk. 43 Uğur, Dk. 49 Emre, Dk. 58 Hakan, Dk. 75 İlyas (Pendikspor)

Maçın Fotoğrafları ve Video Kayıtları

Pendikspor Taraftarlarından 1461 Trabzon Kareografisi

Pendikspor Taraftar Grubu Magnifico 1461 Trabzon Maçı Kareografisi

Pendikspor’un Golünden Sonra Tribün

 FOTO GALERİ