Pendikliler’in Hazırladığı Hediye Kutularını Belediye Başkanı Deprem Bölgesine Götürdü

Pendik Belediyesinin “Canım Arkadaşım” projesiyle hazırladığı hediye kutuları deprem bölgesine ulaştı. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Hatay’da depremzede çocuklara atıştırmalık, oyuncak ve kitaplarla dolu hediye kutularını verdi.

Pendik Belediyesi ve Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesiyle “Canım Arkadaşım” kampanyasıyla deprem bölgesindeki çocuklar için hediye kutuları hazırlandı. İlçe genelindeki okullarda toplanan kitap, oyuncak ve atıştırmalıklar hediye kutularına özenle konularak deprem bölgesine gönderildi. Bölgeye ulaşan kutular depremzede çocuklara dağıtıldı. Bölgedeki çalışmaları inceleyen Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, depremzede çocuklarla bir araya gelerek onlara hediye kutularını verdi.

Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Burada çocuklarımızın bir nebze olsun yüzünü güldürmek adına çalışmalarımız devam ediyor. Eğitmen arkadaşlarımız çocuklarımıza eğlenceli sportif aktiviteler yaptırıyor. Ayrıca içinde atıştırmalıklar, kitaplar ve oyuncakların olduğu bu kutuyu onlara hediye ediyoruz.” ifadelerinde bulundu.