Pendik Ülkü Ocakları Başkanından Kaymakam Kaya’ya Ziyaret

Pendik Ülkü Ocakları Başkanı Metehan Yurtbaşı ve beraberindeki ocak mensupları, Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya’yı ziyaret ettiler. Kaymakam Kaya’ya çalışmalarında kolaylıklar dileyen ocak mensupları, Dr. Hülya Kaya’ya bir de hediye takdim ettiler.

Pendik’in ilk kadın kaymakamı olan Dr. Hülya Kaya’ya ziyaret gerçekleştiren Pendik Ülkü Ocakları Başkanı Metehan Yurtbaşı, ziyarette Kaya’ya “Ocakta Bul” isimli kutu oyununu da hediye etti. Türk dünyası için önemli olan kişileri, kavramları ve kelimeleri barındıran “Ocakta Bul” isimli kutu oyunu Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz günlerde hazırlanmıştı. Ayrıca yine aynı ziyarette, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Stratejik Araştırmalar Birimi’nin hazırlamış olduğu “İklim krizi ve Türkiye raporu” da Kaymakam Kaya’ya takdim edildi.

Ocak Başkanına Teşekkür
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti sosyal medya paylaşımı ile duyuran Kaymakam Dr. Hülya Kaya, bu ziyaret için Pendik Ülcü Ocakları Başkanı Metehan Yutbaşı’ya ve ocak mensuplarına teşekkür etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.


Pendik Ülkü Ocakları Geçtiğimiz Günlerde İl Başkanını Ağırlamıştı
İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Erdi Aktunç geçtiğimiz günlerde Pendik Ülkü Ocakları’na bir ziyaret gerçekleştirmiş, burada gençlere ve gençliğe dair bazı hususlara değinmişti.

Samet Övüç – Pendikli TV