Pendik Şifa Hastanesi Yönetimi Basın Mensuplarıyla Buluştu

Son Güncelleme 29/09/2022 tarihinde yapıldı

Pendik Şifa Hastanesi yönetimi, İstanbul’da hizmet veren basın mensuplarıyla gelenekselleşen kahvaltı programında bir araya geldi. Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Yılmaz, pandemi dönemi tedbirleri nedeniyle aksayan buluşmaların, bundan sonra da eskisi gibi devam edeceğini aktardı.

Hastane yöneticileri, 28 Eylül 2022 Çarşamba günü gerçekleştirilen buluşmada; Pendik, Kartal, Tuzla, Maltepe ve daha pek çok ilçeye yayın yapan TV ve gazete çalışanları ile bir araya geldiler.

Kurumun toplantı salonunda gerçekleşen organizasyonda basın mensuplarını Pendik Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Yılmaz, Halkla İlişkiler Sorumlusu İlknur Sarıtoprak, Başhekim Dr. Seyit Özdemir, Kadın Doğum Uzmanı Tufan Babayiğit ve Şifa Diş Sağlığı Merkezi Halkla İlişkiler Müdürü Eylül Zafer karşılayarak ağırladılar.

Toplantıda konuşan Süleyman Yılmaz; Pendik Şifa Hastanesi’nin öncelikli olarak bireyin sağlığını esas aldığını, hasta memnuniyetinin hizmet politikalarının temelini oluşturduğunu ifade etti ve şunları ifade etti: “Kısa bir süre önce kurumumuzdan emekli olan başhekimimizin yerine bu göreve ekibimizde görev yapan Ürolog Dr. Seyit Özdemir’i getirmiş bulunuyoruz. Kadromuzu, kanser cerrahisi alanında da isim yapmış Kadın Doğum Uzmanı Tufan Babayiğit’i de aramıza alarak güçlendirmiş bulunuyoruz.”

Pendik Şifa Hastanesi’nin yeni başhekimi Özdemir 42 yaşında ve meslekte 17 yılını doldurmuş, başarıları ile camiada takdir kazanmış önemli bir isim.

Toplantı, kahvaltının ardından soru-cevap ve karşılıklı sohbet faslı ile sürerek sona erdi. Toplantıya Pendikli TV adına Samet Övüç ve Ecem Uyucu katıldı.