Pendik Protokolü Vatandaşlar İle Bayramlaştı

Toplumun birleştirici unsuru bayramlar vesilesiyle, Pendik protokolü ile vatandaşlar bir araya geliyor.

Ramazan Bayramı’nda da, ilçe protokolü ile vatandaşlar bir araya gelerek, Ramazan Bayramı’nın 1. gününde, Pendik Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde bayramlaştı.

Bayramlaşma programına; İstanbul AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, İstanbul AK Parti Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, MHP Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe, Pendik İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur, Pendik İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cengiz Önder, Pendik İlçe Müftüsü Hüseyin Baş, muhtarlar ve çok sayıda Pendikli katıldı.

Bayramlaşma programında söz alan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Bu ayda yapmış olduğumuz ibadetlerimizi ve tutmuş olduğumuz oruçlarımızı Allah kabul etsin. Gerçek manada bayram yapmayı da Allah hepimize nasip etsin. Güzel ve yoğun günlerimiz oldu. Bu bir ay süresince hep beraber olduk. Bu ayda hem sosyal faaliyetler hem de yardım konularında bir çok çalışmamız oldu. Elimizden geldiğince ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalıştık. Dünyanın her bir yerinde mağdur ve mazlum insanlarımız var. Malesef yine kan akmaya devam ediyor. Onlara da bu bayram vesilesiyle Allah’tan hayırlar getirmesini niyaz ediyoruz. Bu vesileyle hepinizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum”dedi.

Fotoğraflar: Sedat Savaş