Son Dakika

Pendik Müftülüğü’nden Kandil Programına Davet

Şubat 27th, 2020 | by Pedikli TV Yazar
Pendik Müftülüğü’nden Kandil Programına Davet
PENDİK GÜNDEM
0

Pendik İlçe Müfütülüğü, Regaip Kandili dolayısıyla bugün 19:00’da Kaynarca Merkez Camii’nde bir program düzenleyecek.

Pendik Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü’nde tertiplenen programa Pendik İlçe Müftüsü Hüseyin Baş’da katılacak. Vaaz ve duaların yapılacağı programda, gençler de Kur’an-ı Kerim tilavetiyle programa renk katacak. Programda vaazı Pendik İlçe Müftüsü Hüseyin Baş, duayı ise Şube Müdürü Hüseyin Ünal yaptıracak.

Program için bir davet yayınlayan Pendik İlçe Müftüsü Hüseyin Baş, aynı zamanda İslam aleminin Regaip Kandili’ni de tebrik etti. İşte o davet metni:
“Bu akşam Pendik Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğümüzün Kaynarca Merkez Camii’nde düzenlediği Kandil Programına teşriflerinizi bekleriz.
Bu vesileyle tüm halkımızın Mübarek Üç Aylarını ve Regaip Kandilini tebrik eder, ülkemize ve tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.”

Pendik İlçe Müftüsü Hüseyin Baş

CUMA GÜNLERİNDE SABAH NAMAZI PROGRAMLARI VAR

Yapılan açıklama ise şöyle: “Ülkemizde yaşanan deprem ve çığ gibi afetler, elim kazalar ve coğrafyamızda yaşanan savaş ve çatışmalar sebebiyle son dönemde tarifsiz acılara şahit olduk. Milletçe bizleri derin bir üzüntüye sevk eden bu hadiselerde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı ve ülkemizin birliği ve bütünlüğü, milletimizin huzur ve güvenliği uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anmak amacıyla 28 Şubat 2020 Cuma günü bütün camilerimizde düzenlenecek sabah namazı buluşmalarına tüm halkımız davetlidir.”

Samet Övüç
Pendikli TV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.
%d blogcu bunu beğendi: