Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde Görev Değişimi | Barış Çukur’un Yerine Murat Milletsever Atandı

Son Güncelleme 03/09/2021 tarihinde yapıldı

Eylül 2018 itibarıyla Pendik’te göreve başlayan İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur Sancaktepe’ye atandı. Barış Çukur’un yerine Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Murat Milletsever getirildi. Pendik İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Murat Milletsever, 6 Eylül 2021 tarihinde Pendik Kaymakamlığı tarafından Barış Çukur için düzenlenecek veda töreninin ardından görevine başlayacak.

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre Pendik İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanırken; Barış Çukur’dan boşalan Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne de ikinci sınıf emniyet müdürü Murat Milletsever atandı.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki görev değişimleri İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından onandı. Valilik’ten yapılan açıklamada, “Emniyet Genel Müdürlüğü 2021 yılı yaz dönemi atamalarıyla ilimizde görevli 32 emniyet müdürü ve emniyet amiri çeşitli illere tayin olmuş; 12 emniyet müdürü ve emniyet amiri de ilimize atanmıştır. Bu kapsamda; 13 il emniyet müdür yardımcısı, 19 şube müdürü ve 18 ilçe emniyet müdürünün görevlerinde ‘Valilik Makamı Oluru’ ile değişikliğe gidilmiş olup, yeni görevlendirme listesi çıkarılmıştır. İstanbul’dan başka illere tayin olan ve ilimizde göreve başlayan bütün personelimize yeni görevlerinde başarılar diliyor, yapılan atama ve görev değişikliklerinin hayırlı olmasını temenni ediyoruz” denildi.

Yapılan atama ile Pendik İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanırken; 2. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Milletsever de Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atandı.

Samet Övüç – Pendikli TV