Pendik Belediyesi Engelliler Spor Kulübü’nün Yeni Başkanı Özcan Öfekler

Son Güncelleme 30/03/2021 tarihinde yapıldı

Pendik Belediyesi Engelliler Spor Kulübü’nün Olağan Genel Kurulu, 27 mart 2021 cumartesi günü Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Genel kurulda yapılan seçim sonucunda Özcan Öfekler, Pendik Belediyesi Engelliler Spor Kulübü’nün yeni başkanı oldu. Özcan Öfekler görevi Öznur Canayakın’dan devraldı.

Kulübün başkanlığını Pendik Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Öznur Canayakın’ın yaptığı Pendik Engelliler Spor Kulübü’nün olağan genel kurulu, Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Genel kurula; Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve belediye başkan yardımcıları Selim Bayram, Atakan Yüce, Vahap Doğan, İbrahim Hakkı Aysan, Hakan Ögütcü, Tarık Kuru, Pendikspor Kulübü Başkanı Mustafa Şahinyılmaz, Pendik Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz, AK Parti Pendik İlçe Başkan Yardımcısı Murat Kaya, kulüp sponsoru Viaport AVM yöneticileri, Kaider üyeleri, kulüp antrenörü Selim Savaş Akarsu ve takım oyuncuları katıldı.

Kongrede selamlama konuşması yapan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin; “Kulübümüzün başkanlığını bugüne kadar başarılı bir şekilde yürüten Öznur Canayakın’a teşekkür ederim. Yeni dönemde hizmet bayrağını devralan yeni başkanımız Özcan Öfekler’e ve yönetimine başarılar dilerim. Bizim gençlikle ilgili sporla alakalı bir çok branşlarımız var, bunlardan biri de engelli basketbol takımımız. Engellilerle alakalı konularda daha fazla hassasız. Bu sporda başarılı olan sporcularımız ön plandadır. Kulübümüze her türlü hizmeti sunacağız” dedi.

Özcan Öfekler başkanlık görevini Öznur Canayakın’dan devraldı. Pendik Belediyesi Engelliler Spor Kulübü’nün yeni başkanı Özcan Öfekler, yaptığı teşekkür konuşmasında; “Bugün ‘Pendik Belediyesi Engelliler Spor Kulübü’ olarak genel kurulumuzda bizi yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen Pendik Belediye Başkanımız Ahmet Cin beye ve başkan yardımcılarımız Selim Bayram, Atakan Yüce, Vahap Doğan, İbrahim Hakkı Aysan, Hakan Ögütcü, Tarık Kuru’ya, Pendikspor Kulübü Başkanımız Mustafa Şahinyılmaz ve yöneticilerine, AK Parti Pendik İlçe Başkan Yardımcısı Murat Kaya’ya, sponsorumuz Viaport AVM ve yöneticilerine, Kaider ailesine, bizlere hep ağabeylik yapan Süleyman Yılmaz’a, antrenörümüz Selim Savaş Akarsu’ya ve takım oyuncularımıza katılımlarından dolayı şükranlarımı sunarım. Aldığımız bu görevi layıkıyla yerine getirerek, hizmet vermeye devam edeceğiz. Aldığımız görevin farkındayız, yeni yönetim kurulu olarak daha çok çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. İlçemiz ve bizler için hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Pendikli TV olarak biz de yeni yönetime Başkan Özcan Öfekler nezdinde başarılar diliyor, geçmiş dönemin başkanı Öznur Canayakın’a da hzimetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Samet Övüç – Pendikli TV