Pendik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden Ankara’ya

Pendik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Abdurrahim Bayram’a Ankara Yolu…

12 senedir Pendik Belediyesi’nde Meclis Üyeliği, Pendik Belediye Başkan Danışmanlığı ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevlerini üstlenen Abdurrahim Bayram, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Afet ve Acil Durum Başkanlığı’nda (AFAD) görevlendirildi.

Bayram’ın burada Kurumsal İlişkiler, Tanıtım ve STK Koordinasyonu görevlerini yürüteceği öğrenildi.

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ın Özel İsteği

Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Yalçın Akdoğan tarafından görevlendirilen ve Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’in de desteklediği Abdurrahim Bayram’ı, eski mesai arkadaşı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Okutan’ın da desteklediği düşünülüyor.

Ankara’daki Pendikliler…

Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Yalçın Akdoğan, İstanbul Milletvekili Erol Kaya, İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Üyesi Hayriye Şirin Ünsel, Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Okutan, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Basın Müşaviri Kürşat Özdemir
Önemli görevlerde bulunan yukarıdaki isimlerden sonra, Pendik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Abdurrahim Bayram’da AFAD’a Kurumsal İlişkiler, Tanıtım ve STK Koordinasyon Müşavirliği görevine atandı.

Pendikli TV, Sn. Abdurrahim Bayram’a, yeni görevinde başarılar diler.

Abdurrahim Bayram Kimdir?

1974 Trabzon Maçka doğumlu olan Abdurrahim Bayram, Makine Mühendisi, evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

image

Samet Övüç