Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin Kuaför ve Berber Esnafı ile Buluştu

Toplumun pek çok meslek sınıfı ile sık sık bir araya gelen Pendik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, bu kez kuaför ve berber esnafı ile buluştu. Programda Esnaf Odası Başkanı Sadık Türker, desteklerinin Ahmet Cin ile olduğunu vurguladı.

18 Şubat 2024 Pazar günü Kaynarca Yeni Nesil Yaşam Merkezi’nde, Pendik’te faaliyet gösteren kuaför ve berberlerle buluşan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, 5 yıllık süre zarfında yaptıklarını ve gelecek 5 yılda yapmayı planladıklarını anlattı. Destekleri için esnafa teşekkür eden Belediye Başkanı Ahmet Cin, her zaman esnafın yanında olacaklarını vurguladı.

Programda, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya da kısa bir selamlama konuşması yaptı. Cumhur İttifakı Adayları Murat Kurum ve Ahmet Cin’e destek rica eden Sarıkaya, esnafa çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Pendik Erkek ve Kadın Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sadık Türker de yaptığı konuşmada; desteklerinin Ahmet Cin’den yana olduğunu belirterek, Pendik Belediyesinin her zaman esnafa yardımcı olduğunu söyledi.