Son Dakika

Pendef Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

Nisan 28th, 2020 | by Pedikli TV Yazar
Pendef Sağlık Çalışanlarını Unutmadı
PENDİK GÜNDEM
0

Pendik Dernekler Federasyonu (PENDEF) koronavirüs salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarını unutmadı.

Ramazan Ayı’nın da gelmesiyle, faydalı bir sosyal sorumluluk projesine imza atan Av. Ramazan Öztürk başkanlığındaki dernek yönetimi, sağlık çalışanlarına ikramda bulundu.

PENDEF olarak, Pendik Devlet Hastanesi’nde çalışan sağlık personellerine Anadolu Mutfağı’nın birbirinden güzel ev yemeklerini ikram eden dernek yönetimi, mutluluk duyduklarını belirterek şunları ifade ettiler; “Kahramanca Koronavirüs ile mücadele eden Pendik Devlet Hastanesi’nde çalışan sağlık çalışanlarımızın ihtiyaçlarını, Devletimiz her türlü karşılıyor olsa da, bir nebze de olsa biz de onlara destek verebilmek istedik. Onlara; evlerinden, çocuklarından, sevdiklerinden ayrı geçirecekler mübarek Ramazan Ayı’nda ev yemeklerini tattırmak adına, PENDEF üye derneklerimiz ve yönetim kurulu üyelerimiz tarafından 7 gün iftar ikramında bulunma kararı aldık. Biz kendi bölgemize bu projeyi başlattık, dileğimiz herkes kendi bölgesinde bu ve benzeri projeleri başlatsın…

Bizleri korumak için gece gündüz demeden çalışan fedakar sağlık çalışanlarımıza ne yapsak azdır.

Tüm STK’larımızın bulundukları il ve ilçelerde sağlık çalışanları için benzer organizasyonlar yapmalarını da öneriyoruz. Zaten STK’larımız çok duyarlıdır. Eminim ki onlar zaten benzer organizasyonlar yapıyorlardır. “

PENDEF Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ramazan Öztürk

Başkan Av. Ramazan Öztürk; “Sağlık çalışanlarımıza PENDEF üye derneklerinin iftar ikramında ilk olarak AFKAYDER, Afyon usulü bükme ikram ederek gerçekleştirdik, Afyonkarahisar – AFKAYDER Dernek Başkanı Ömür Gülseven  ve Ahmet Kaya’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Biz de Pendikli TV olarak, bu güzel organizasyonu başlattıkları için PENDEF üye dernekleri başta olmak üzere, tüm sivil toplum kuruluşlarını tebrik ediyoruz.

Samet Övüç – Pendikli TV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.
%d blogcu bunu beğendi: