“Ne Varsa Pendik’te Var” Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Pendik Belediyesinin düzenlediği “Ne Varsa Pendik’te Var” Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. Yarışmada serbest kategoride “Dostluk” isimli fotoğrafıyla Elif Yılmaz, drone kategorisinde ise “Marintürk Sabah” isimli fotoğrafıyla Murat İbranoğlu birinci oldu.

Pendik Belediyesinin düzenlediği “Ne Varsa Pendikte Var” fotoğraf yarışmasında dereceye girenler belirlendi.Yüzlerce fotoğrafın gönderildiği yarışmada Pendik’i anlatan kareler yer aldı. Amatör ve profesyonel 202 fotoğraf tutkunu, çektikleri en iyi fotoğraflarla Pendik’i anlattı. Jürinin oylaması ile Drone ve Serbest kategorilerinde dereceye girenler, mansiyonlar ve sergilemeye hak kazananlar seçildi.

Pendik’te “Dostluk” birinci oldu
Serbest kategorisinde yarışan Elif Yılmaz “Dostluk” isimli fotoğrafıyla birinci, Fatih Balaman “Marina” fotoğrafıyla ikinci ve Sare Kural “Sabiha Gökçen” fotoğrafıyla üçüncü oldu. Murat İbranoğlu kadrajına yakaladığı marina fotoğrafıyla (“Marintürk Sabah”) Drone kategorisinde birinci olurken, “Kavşak” fotoğrafıyla Hüseyin Karahan ikinci, “90 Dakika” fotoğrafıyla da Sare Kural üçüncü oldu. Yarışmada dereceye girenler dahil, toplamda 55 fotoğraf Pendikte sergilenerek fotoğraf severlerin beğenisine sunulacak.