MHP Pendik İlçe Başkanlığı’nın Yenilenen Binasında Basın Mensupları Ağırlandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya ve yönetimi kurulu üyeleri, yenilenen ilçe binasında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bu vesileyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü de kutlayan İlçe Başkanı Kerim Kaya, “Yerel seçimlerde desteğimiz Sayın Murat Kurum ve Sayın Ahmet Cin ile olacaktır.” dedi.

MHP Pendik İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen kahvaltı programında kısa açıklamalar yapan Kerim Kaya, AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in Pendik’te çok önemli yatırımlar yaptığını belirterek, ilçede daha güzel projelerin yapılması için MHP Pendik İlçe Teşkilatı olarak gece gündüz demeden çalışacaklarını söyledi.

MHP Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya

Kerim Kaya, Belediye Başkanı Ahmet Cin’in Pendik’teki projelerini saymakla bitirilemeyeceğini ifade ederek, bu dönemde de Pendik ilçesinin yararına olacak güzel projeleri hayata geçireceğinden şüpheleri olmadığını vurguladı.

Bazı yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıya Pendikli basın mensupları yoğun bir katılım gösterdi. Pendikli TV ekibini temsilen Aziz Sarı’nın katılım sağladığı toplantı, hep birlikte yapılan kahvaltı sonrası hoş bir sohbet eşliğinde devam etti.

Önemli açıklamalarda bulunan MHP Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya, “Öncelikle belirtmek isterim ki, bu toplantımızı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla tertiplemiştik fakat şehit cenazeleri nedeniyle ertelemek zorunda kaldık, kısmet bu güneymiş. Tekrar şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz.

Gecikmeli de olsa hepinizin gazeteciler gününü tebrik ediyoruz. Özellikle bu süreçte Pendik basınıyla kurduğumuz sıkı ve samimi ilişkilerimiz aynı şekilde hata daha da artarak devam edecek, buna emin olabilirsiniz.” dedi.”

“Adaylarımız İBB’de Murat Kurum, Pendik’te Ahmet Cin
Yerel siyaset ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Kerim Kaya: “Malumunuz Belediye Başkanımız Ahmet Cin’in yeniden Cumhur İttifakı Pendik Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesiyle birlikte seçim süreci başlamış oldu. MHP Pendik İlçe Başkanlığı olarak biz de kayıtsız şartsız bir şekilde belediye başkan adayımız Sayın Ahmet Cin’e her türlü desteği vererek, Pendik ve İstanbul seçimlerinin kazanılması noktasında sağlayabileceğimiz en yüksek katkıyı sağlamak istiyoruz.”

“Bugüne kadar yaptığımız saha çalışmalarımız ve ilçe başkanlığı planlamamızla 31 Mart seçimlerine hazır durumdayız. Cumhur İttifakı Adayımız Başkan Ahmet Cin, Pendik’te çok önemli yatırımlar yaptı. Bu dönemde de Pendik’in yararına güzel projeleri hayata geçireceğinden şüphemiz yok. Daha da güzel projelerin yapılması için MHP Pendik İlçe Teşkilatı olarak seçimlerde daha fazla oy almak için gece gündüz demeden, ittifak ortaklarımızla birlikte her noktada sahada olacağız. Cumhur İttifakı Adaylarımız Murat Kurum ve Ahmet Cin için var gücümüzle çalışacağız.”

Sıcak sohbet ortamı, açıklamaların ardından, MHP Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya’nın, ilçe yöneticilerinin ve Pendik’teki MHP’li iş insanlarının kendi öz sermayeleriyle büyük bir tadilata giren ve yenilenen haliyle çok daha nezih bir mekana dönüşen ilçe binasını basın mensuplarına tanıtmasıyla son buldu.