MHP Pendik İlçe Başkanlığı Pendikliler ile Bir Araya Geliyor

Vatandaşın sorunlarını ve taleplerini yerinde dinlemek adına vatandaşları ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) mensupları, son olarak MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter ile ziyaretler gerçekleştirdi.

Pendikliler’in dertlerini dinleyip notlar alan Milletvekili Yönter’e MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri Nevzat Ünlütürk, Şahin Gürz ve beraberindekiler eşlik etti.

İlk olarak MHP Pendik İlçe Başkanlığını ziyaret eden isimleri MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak karşıladı. Burada yaptığı konuşmada Yönter; “Partimizin 2023 hedefleri doğrultusunda, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatlarıyla, emin adımlarla güçlenerek ilerliyor. Bu doğrultuda biz daha da gayretli çalışacağız.” dedi.

Yönter, ilçe başkanlığı ziyaretinden sonra program dahilinde Velibaba, Sülüntepe, Kavakpınar ve Esenler mahallelerinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaret ettiği evlerde vatandaşların dertlerini dinleyip notlar aldı.
Ev ziyaretlerinin ardından Milletvekili Yönter şunları söyledi: “Millet kararını vermiş. 6 parti masaya gelmiş, o onun ayağından çekiştiriyor, bu buna masa altında tekme atıyor. Yılan, çiyan dolu. Dolayısıyla biz hamburgerli siyaset yapmıyoruz. Biz vatandaşımızla oturup gerekirse bulgurlu siyaset yaparız, biz vatandaşımızla bazlamalı siyaset yaparız. Biz vatandaşımızın gönlüne girmek için mücadele ederiz.”