Maher Zain Pendik’teydi

Pendik Belediyesi 2022-2023 Kültür Sanat Sezonu açılışını, Lübnan asıllı İsveçli şarkıcı Maher Zain’in verdiği konser ile yaptı. Pendik Sahil Meydanı’nda sahne alan ünlü sarkıcı Zain, “Thank You Allah”, “Forgive Me”, “Ya Nabi Salam Alayka”, ve “Maşaallah” gibi çok dinlenen şarkılarını Pendikliler’le birlikte söyledi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin güzel akşam dolayısıyla Maher Zain’e teşekkür etti.

Konserde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazılan “Hasat Vakti” şarkısını seslendiren dünyaca ünlü Lübnan asıllı İsveçli şarkıcı Maher Zain Pendikliler ile buluştu.

Maher Zain, kültür sanat sezonu açılışında kendini ağırlayan Pendik Belediyesine teşekkür ederken; Belediye Başkanı Ahmet Cin Pendikliler’e güzel bir akşam yaşatan Zain’e plaket takdim ederek, başarı temennilerini iletti.

Talepler doğrultusunda bu konseri düzenledik
Sahnede yaptığı konuşmada gençlerin talepleri doğrultusunda kültür&sanat faaliyetlerine devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Maher Zain, vatandaşlar tarafından en çok talep edilen sanatçıydı. Vatandaşların talepleri doğrultusunda bu konseri düzenledik.” dedi.

“29 Ekim’de sürpriz bir sanatçımız sizinle olacak”
Pendik’teki etkinliklerin devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Uzun zamandır kültür ve sanatın öncülüğünü yapan belediye konumundayız. Yeni sezonun başlangıcında uzun zamandır genç kardeşlerimizin Maher Zain talebi vardı. Bunu yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 29 Ekim’de de sürpriz bir sanatçımız sizinle olacak.” dedi.

“Türkiye’ye dua ediyoruz”
Konser öncesi konuşan Maher Zain, “Pendik’te ilk defa bulunuyorum. İnşallah son olmaz daha, sonra da gelirim. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e misafirperverliği için teşekkür ederim. Recep Tayyip Erdoğan için ‘Hasat Vakti’ şarkısını yazdım. Reis’i seviyorum. Türkiye’ye dua ediyoruz. Hep güvende ve huzurlu olması için Türkiye’ye dua ediyoruz.” diye konuştu.