Son Dakika

Kuaför Murat Akbaba’da “Hes Kodu” Dönemi

Kasım 20th, 2020 | by Pendikli TV Yazar
Kuaför Murat Akbaba’da “Hes Kodu” Dönemi
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı yeni genelgeyle birlikte, koronavirüs tedbirleri artırıldı. Bu tedbirlerin başında da temizlik konusu ön plana çıkıyor. Peki kuaför ve berber salonlarında durum nasıl?
Kuaför Murat Akbaba anlatıyor.

Koronavirüs pandemisi dolayısıyla bir süre kapalı kalan kuaför ve berber salonları, 11 mayıs itibarıyla yeniden hizmet vermeye başlamıştı. O günden bu güne pek çok farklı tedbir uygulamasına gidildi. Kuaför Murat Akbaba bu tedbirlere kendi bünyesinde bir yenisi ekleyerek “Hes Kodu ile Müşteri Kabul Etme” yöntemini hayata geçirdi.

Peki müşteriler nasıl bir ortamda hizmet alıyor?

En merak edilen soruların başında gelen, “Kuaför ve berber salonları steril mi?” sorusunu, uluslararası pek çok başarıya imza atmış Kuaför Murat Akbaba’ya sorduk. Pendik’te hizmet veren Kuaför Murat Akbaba, salonlarına gelen bir müşteriye, girişten çıkışa kadar nasıl bir hizmet verdiklerini Pendikli TV’ye anlattı.

Tüm ürünlerinin tek kullanımlık olduğunun altını çizen usta isim, dezenfekte ve sterilizasyona büyük önem verdiklerini ifade etti. Tüm meslektaşlarına da temizlik ve titizliklerinden dolayı teşekkür eden Murat Akbaba, berber ve kuaför salonlarına gönül rahatlığıyla gidilebileceğini söyledi.

Kuaför Murat Akbaba Adres;

Kaynarca Mahallesi Deniz Caddesi No: 46 Pendik / İstanbul
0 216 491 31 83

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.