Kongre Yapıldı | Pendikspor’un Başkanı Değişti

Pendikspor Kulübü‘nün olağan kongresi bugün Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Kongreye; delegeler, protokol ve basın mensupları katıldı.

Yaklaşık iki saat süren kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı‘nın ardından başladı.

Kongre açılışının ardından geçmiş dönem başkanı Sami Bayram söz aldı: “Kulüp tarihinde bir ilki başararak, borçsuz bir kulüp devrediyoruz” dedi. Konuşmasına kendi dönemlerinde yaptıkları faaliyetleri anlatarak devam eden Sami Bayram, süreçte desteklerini esirgemeyen tüm Pendiklilere teşekkür etti.

Daha sonra kürsüye gelen Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan ŞahinSami Bayram‘a teşekkür ederek, seçilecek yeni başkana başarılar diledi.

Dr. Kenan Şahin‘in konuşmasının ardından divana tek yönetim listesi geldi.

Yönetim kurulu başkanı olarak, aday Şerafettin Taştan, delegelerin oyları ile, tek aday olarak girdiği seçimden, Pendikspor Kulübü’nün yeni başkanı olarak seçildi.

Şerafettin Taştan oylamanın ardından söz aldı ve tüm delegelere teşekkür etti. Sözlerinin devamında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Taştan, bu sene şampiyonluğa bir adım daha yaklaşılacağının sinyalini verdi.

Kongre toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

* Pendikli TV ailesi olarak biz de; geçmiş dönem başkanı Sami Bayram‘a teşekkür eder, yeni başkan Şerafettin Taştan‘a başarılar dileriz.

ŞERAFETTİN TAŞTAN KİMDİR?

1965 Yozgat doğumlu olan Şerafettin Taştan, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Eğitim hayatının ardından ticarete yönelen Taştan, 30 yıldır gıda sektöründe faaliyet gösteriyor.

Ak Parti kuruluş çalışmalarında görev alan Şerafettin Taştan, Pendik Teşkilatı Kurucu Başkan Yardımcılığı ve 11.Dönem İl Genel Meclis Üyeliği görevlerinde bulundu.

Pendik’te spora olan ilgisi ve desteğiyle tanınan Taştan, uzun süre Pendik Spor Kulübü’nde Başkan Yardımcılığı ve Pendik Tenis Kulübü’nde Kulüp Başkanlığı görevlerini yürüttü.

Sosyal yardım faaliyetlerinin merkezinde yer alan Taştan bir çok hayır kurumu ve vakıflarda görev almakta, Ensar Vakfı Pendik Şube Başkanlığı, Müsenna Uluslararası Öğrenci Derneği Kurucu Başkanlığı ve İmam Hatip Okulları Koordinatörlüğü görevlerini yürütmektedir.

Yozgatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkan Yardımcılığı ve Pendik Belediye Meclis Üyeliği görevlerini halen yürütmekte olan Şerafettin TAŞTAN evli ve 3 çocuk babasıdır.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image