Kıdemli’de Kitap Fuarı Bugün İtibariyle Başladı

Koronavirüs ile mücadele kapsamında #EvdeKal çağrısına uyan vatandaşların ilk tercihi kitap okumak. Bunu bilen Kıdemli Kitabevi&Kırtasiye Mağazaları, yeni bir kitap fuarı başlatarak vatandaşların kitap ihtiyacını en uygun fiyata karşılamayı hedefliyor.

Pendik Merkez, Güzelyalı, Bağcılar ve Sefaköy’de şubeleri bulunan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye, İstanbul’un en büyük kitabevi olma özelliğini taşıyor.


Daha önce de kitapseverlerin istekleri doğrultusunda pek çok kitap fuarı düzenleyen Kıdemli, #EvdeKal çağrısıyla eve kapanan vatandaşlar kitap okusun diye yeni bir kitap fuarı başlattı. Tüm Kıdemli mağazalarında 16 Nisan – 17 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli bu büyük indirimleri kaçırmamanızda fayda var.

Geniş ve ferah kitabevi anlayışıyla hizmet veren Kıdemli’de, kitapların yanı sıra öğrencilerin okulda kullanabileceği tüm araç gereçler ve çocuklar için birbirinden eğlenceli oyuncaklar da bulunuyor.


Kitap Fuarı 17 Mayısa Kadar Devam Ediyor

Pendik Doğu Mahallesi İlhami Soysal Bulvarı’nda (Mostar Viyadüğü Girişi) 4’üncü şubesi bulunan Kıdemli Kitabevi ve Kırtasiye bölgenin en geniş ve kapsamlı kitap fuarını yeniden başlattı.

16 Nisan (bugün) itibariyle başlayan fuara ilgi büyük. 17 Mayıs pazar gününe kadar sürecek olan fuarda, tüm kitaplarda muhteşem indirimler mevcut.

Bu fuarda kitapseverler Türk Edebiyatı’ndan, Dünya Edebiyatı’na kadar birçok kitabı bulabileceği gibi; tarih, felsefe, siyaset ve çocuk kitaplarını da çok ekonomik fiyatlara satın alabilecek. Ayrıca kırtasiye bölümünde de tüm ürünlerde geniş çaplı indirimler mevcut.

Uzaktan eğitim alan öğrencilerin de ihtiyaçlarını düşünen Kıdemli, fuar kapsamında kırtasiye reyonlarında da gerçek indirime gitti.

Toptan fiyatına perakende satış sloganıyla yoluna devam eden Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’de ayrıca; öğrencilerin okulda kullanabileceği tüm araç gereçler ve çocuklar için birbirinden eğlenceli oyuncaklar da bulunuyor.

Kıdemli Kitabevi&Kırtasiye Yönetim Kurulu Başkanı Selim Varıcı

Kıdemli Güzelyalı

Adres: Fatih Mah. İmamı Azam Cad. No:37/C-1 Güzelyalı

Telefon: 0216 494 3478

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Pendik

Adres: Doğu Mah. İlhami Soysal Bulvarı. No:5/B Pendik

Telefon: 0216 491 3478

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Sefaköy

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Ahmet Kocabıyık Sok. No:13/1 Sefaköy

Telefon: 0212 541 4764

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Bağcılar

Adres: Merkez Mah. Bağcılar Cad. 23/1 Sokak No:31/B Bağcılar

Telefon: 0212 634 4764

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Kırtasiye Pendik Mağazası