Kıdemli’de İndirimli Fiyatlar Devam Ediyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un yaptığı son açıklamaya göre okullar 31 Ağustos’ta açılacak. 21 Eylül tarihine kadar uzaktan, 21 Eylül 2020 tarihinden sonra ise yüz yüze eğitim başlayacak.

Okulların açılmasından önce, elbette velilerin de dikkat etmesi gerekenler var.


Okul alışverişi yaparken nelere dikkat edilmeli? Kırtasiye alışverişi nereden yapılmalı? En temiz kitabevi ve kırtasiye nerede? soruları veliler tarafından sorulmaya başlandı.

OKUL ALIŞVERİŞİNİ ERKEN YAP KORONAVİRÜSTEN KORUN”

Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye Yönetim Kurulu Başkanı Selim Varıcı, öğrenci ve velilere, bu süreçte önemli bir uyarıda bulundu.

Varıcı; “İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi, yeni eğitim – öğretim yılına hazırlıkların yapıldığı bir dönem. Bu dönemde kitap ve kırtasiye ihtiyaçları için alışverişler, kısıtlı birkaç güne sığdırılıyor. Bu da oluşacak kalabalık ve kargaşada bulaş riskini arttırabilir bir durum. Bu nedenle öğrencilere ve velilerimize, ihtiyaçlarını karşılamak için erkenden alışverişlerini yapmalarını tavsiye ediyorum. Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye olarak biz; gerek mağazalarımızın dezenfeksiyon çalışmalarıyla, gerek online ve whatsapp sipariş imkanlarımızla bu süreçte velilerimizin, öğrencilerimizin ve eğitim camiasına hizmet eden öğretmenlerimizin yanındayız. ” dedi.

Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye Yönetim Kurulu Başkanı Selim Varıcı

Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye yaptığı indirimler ile de gündemde.
14 Ağustos – 20 Eylül tarihleri arasında, tüm kitap çeşitlerinde %50’ye varan indirim yapan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye, bayisi olduğu tüm bisiklet çeşitlerinde de indirime gitti.

Kırtasiye ürünlerinden ofis malzemelerine, kitaptan oyuncağa aradığınız bütün ürünlerde büyük indirimler, Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’de devam ediyor.

Düzenlediği kitap fuarları ile kitapseverlerin beğenisini toplayan Kıdemli, bu kez bisikletseverleri de etkilemeyi başardı. Bayisi olduğu tüm bisikler çeşitlerinde indirime giden Kıdemli, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.

Ayrıca Kidemli.com ‘dan yapacağınız online siparişlerinizi de aynı gün kapınıza kadar getiriyor.

WhatsApp Sipariş Hattı’nı Denediniz mi?

Sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle her geçen gün kendini geliştiren Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye, WhatsApp Sipariş Hattı ve Online Satış Hizmeti ile de müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

0546 53 36 54 numaralı WhatsApp Sipariş Hattı ile 14:00’a kadar verilen siparişlerinizi aynı gün teslim ediyor.

Web Sitesinden Online Sipariş İmkanı

Kidemli.com web sitesine girerek kitap siparişlerinizi verebilir ve kitaplarınızı kargo ile evinizden teslim alabilirsiniz. Yine 14:00’a kadar online verilen siparişleriniz de aynı gün kapınıza kadar getirilerek teslim ediliyor.

Kurumsallık Ön Planda

Pendik Merkez, Güzelyalı, Bağcılar ve Sefaköy’de şubeleri bulunan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye İstanbul’un en büyük kitabevi olma özelliğini taşıyor. Geniş ve ferah bir alan üzerine kurulu olan mağazalarında, kitapların yanı sıra öğrencilerin okulda kullanabileceği tüm araç gereçler ve çocuklar için birbirinden eğlenceli oyuncaklar da bulunuyor.


Kıdemli Güzelyalı

Adres: Fatih Mah. İmamı Azam Cad. No:37/C-1 Güzelyalı

Telefon: 0216 494 3478

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Pendik

Adres: Doğu Mah. İlhami Soysal Bulvarı. No:5/B Pendik

Telefon: 0216 491 3478

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Sefaköy

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Ahmet Kocabıyık Sok. No:13/1 Sefaköy

Telefon: 0212 541 4764

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Bağcılar

Adres: Merkez Mah. Bağcılar Cad. 23/1 Sokak No:31/B Bağcılar

Telefon: 0212 634 4764

Çalışma Saati:

Hergün : 09:00 – 21:00

Kıdemli Kitabevi ve Kırtasiye Pendik Mağazası