Kaymakam İlhan Ünsal Pendik’e Veda Etti

Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal bir veda mesajı yayınladı. Emekliliğe ayrılacak olmasından dolayı bir mesaj yayınlayan Ünsal, Pendiklilere teşekkür etti.

İşte o mesaj;

“06.07.2017 tarihinden beri yürüttüğüm Pendik kaymakamlığı görevimden talebim üzerine emekli olmam sebebiyle ayrılıyorum. Aziz milletimize hizmet etme imkanı veren Kaymakamlık görevini ve  32 yıl çalıştıktan sonra da emekli olma nimetini lütfeden rabbime sonsuz şükürler ediyorum.

Kimliği, kültürü, huzurlu iklimi, devletine, bayrağına ve manevi değerlerine saygılı insanları ile aziz İstanbul’un en mümtaz ilçesi olan Pendik’te bana çalışma imkanı veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve İstanbul Valisi Sayın Ali Yerlikaya’ya minnet ve şükranlarımı arz ediyorum.

Son görev yerim olan Pendik’te ilçemize ve saygıdeğer Pendik’li kardeşlerime hizmet etmenin onurunu yaşıyorum. Sevgi, saygı, hoşgörü ve diyalog ortamında geçirdiğim görev sürem meslek hayatımın en müstesna günleri olarak kalacaktır.

Pendik’te görev yaptığım süre boyunca hizmet ve çalışmalarımıza destek veren, önümüzü açan Milletvekilimiz Sayın Erol Kaya’ya ve bölge milletvekillerimize şükranlarımı sunuyorum.

Birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum, önceki dönem Belediye Başkanı Sayın Salih Kenan Şahin ve Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Cin’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Beraber çalışma fırsatı bulduğumuz İstanbul Tersane Komutanı Sayın Tuğamiral Recep Erdinç Yetkin’e, Kamu Kurumlarımızın Müdür ve Yöneticilerine, Siyasi Partilerimizin İlçe Başkanlarına, fedakar Mahalle Muhtarlarımıza, sivil toplum örgütlerimizin çok kıymetli yönetici ve mensuplarına, yerel ve bölgesel basınımızın kıymetli yönetici ve muhabirlerine ve mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca Pendik’li arkadaşlarıma, kardeşlerime, dostlarıma ve hemşehrilerime gönül dolusu teşekkürler.

Hoşça kal… Huzurla, Sevgiyle ve Mutlulukla kal…. PENDİK…

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

16.07.2020