Karadağ Sigorta: “Bakan Albayrak Koronavirüs ile Mücadelede Sigortanın Önemini Vurguladı”

Bakan Berat Albayrak, Türk sigorta sektörünün Koronavirüs ile mücadele kapsamında gerçekleştirdiği uygulamaları gündeme taşıdı.

Yeni Ekonomi Programı (YEP) kapsamında sigortacılık vurgusunu artıran Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Türk sigorta sektörünü bir kez daha gündeme taşıdı. Geçtiğimiz dönemde Türkiye Sigorta Birliği ile bir araya gelerek sektörün gündemini dinleyen ve önümüzdeki dönemde, sigorta sektörünün finans sistem içindeki payını artıracaklarını ifade eden Albayrak, TSB’nin koronavirüs (COVID-19) sonrasında aldığı aksiyonları ve sektörün Milli Dayanışma Kampanyası’na katkısını Twitter hesabı üzerinden, TSB’nin hazırladığı gönderiyi 1.5 milyon takipçisiyle paylaşarak duyurdu.

KORONAVİRÜS TEDAVİ GİDERLERİ SİGORTA KAPSAMINA ALINDI

Koronavirüs salgının ülkemizde yayılmasında kısa bir süre sonra sigorta şirketleri birlik ve dayanışma göstererek birbiri ardına pandemi ilan edilmesi nedeniyle, teminat dışı kalmasına rağmen COVID-19’un tedavi masraflarını jest ödemesi olarak karşılayacaklarını duyurmuşlardı. 

İlk Adımı Allianz Türkiye Attı

Daha önceki haberlerimizde de duyurduğumuz gibi, bu anlamda ilk adımı Allianz Türkiye atmıştı. Bünyesinde Allianz gibi pek çok sigorta şirketinin acenteliğini bulunduran Karadağ Sigorta firması burada da yanınızda…

Koronavirüs ile mücadele kapsamında özel sağlık sigortası yaptırmak istiyorsanız, Karadağ Sigorta’nın deneyimli kadrosundan hızlıca bilgi alabilirsiniz.

Pendik merkezli hizmet veren ve kişisel sağlık sigortası gibi tüm sigortacılık faaliyetlerini bünyesinde barındıran Karadağ Sigorta, Allianz Türkiye’nin iş ortağıdır.

Teklif Almak Çok Kolay

İstediğiniz sigorta kategorisinden teklif almak oldukça kolay. Yapmanız gerekenler;

https://www.karadaglar.com.tr/ web sitesini ziyaret etmek ve ihtiyacınız olan sigorta kategorisini üst bölümden seçmek…

Dolduracağınız sigorta teklif formunun ardından, Karadağ Sigorta yetkilileri sizinle iletişim kuracak ve detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Whatsapp Kolaylığı

Alternatif olarak; En uygun fiyat teklifleri ve merak ettiklerinize hızlıca yanıt bulabilmek için, 7/24 aktif whatsapp irtibat numaralarından da iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden fiyat teklifi alabilir, aynı zamanda merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.


Adres

:
Dumlupınar Mahallesi Alibaba Caddesi No:2/B P.K:34896 Pendik / İstanbul
Telefon:0850 515 0 252
Gsm:0536 064 84 00
E-mail:sigorta@karadaglar.com.tr
Teklif Almak İçin Tıklayınız