KAIDER Onur Can Özcan Anısına 2 Bin Fidan Dikti

Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Yardımlaşma Derneği (KAIDER), 2018 yılında hayatını kaybeden müzisyen Onur Can Özcan anısına hatıra ormanı oluşturdu ve 2 bin adet fidan dikti.
Vefatının ardından bıraktığı şarkılarla hayranlarının gönlünde taht kurmaya devam eden ve Pendik’te ikameti bulunan Onur Can Özcan’ın, aslen Ardahanlı olduğu da biliniyor.


KAIDER Başkanı Özcan Öfekler ve yönetim kurulu üyeleri, 1 Mart Pazar günü ”Onur Can Özcan Hatıra Ormanı” için 2 bin adet fidan dikti.


Ardahan Hanaklı olan ve genç yaşta elim bir tekne kazasıyla aramızdan ayrılan Onur Can Özcan için, Pendik Ballıca’da Orman Bakanlığı onaylı 2 bin fidan ”Onur Can Özcan Hatıra Ormanı”na dikildi.

KAIDER Başkanı Özcan Öfekler, Pendikli TV’ye yaptığı açıklamada:
“Bugün hepimiz için hüzünlü ve özel bir gündü. 2018 yılında aramızdan ayrılan hemşehrimiz söz yazarı ve müzisyen kardeşimiz Onur Can Özcan adına düzenlemiş olduğumuz “hatıra ormanı” için fidanlarımızı diktik. Proje için çok çalışan ve emek veren yönetim kurulu arkadaşlarıma, bizi maddi ve manevi anlamda destekleyen hemşehrilerimize ve dostlarımıza çok teşekkür ederim. Bizlere güvenen yanımızda olan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimiz ve dostlarımız olduğu sürece böyle güzel ve özel sosyal sorumluluk projelerini yapmaya devam edecegiz” dedi.

Destek Verenler Unutulmadı

Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce’ye, desteklerinden ve katılımlarından dolayı, plaket taktim edildi. Ayrıca katılımcılara da maddi manevi desteklerinden dolayı, teşekkür belgeleri taktim edildi.

“Bir Fidan da Sen Dik” kampanyasıyla başlatılan fidan dikim organizasyonuna; Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce, Pendik KAIDER Başkanı Özcan Öfekler, KAIDER Onursal Başkanı Serkan Kaya, Pendikli merhum sanatçı Onur Can Özcan’ın annesi Hatice Özcan, babası Metin Özcan, sanatçı Koray Güler, sanatçı Çağla Şola, KAIDER Yönetim Kurulu Üyeleri, Sevgi Özdemir, meclis üyesi Yener Yalçınkaya, Onur Can Özcan’ın hayranları ve siyasi parti temsilcileri katılım sağladı.

Biz de Pendikli TV olarak; bu anlamlı organizasyona imza atan Başkan Özcan Öfekler nezdinde tüm dernek üyelerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ayrıca; Ferhat Göçer, Merve Özbey gibi pek çok ünlü ismin de eserlerini seslendirdiği Onur Can Özcan’a biz de Allah’tan rahmet diliyor, sevenlerine ve kıymetli ailesine bir kez daha başsağlığı diliyoruz.