İYİ Parti Pendik İlçe SKM Açılışına İBB Başkan Adayı Buğra Kavuncu da Katıldı

İYİ Parti Pendik İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı yapıldı. İBB Başkan Adayı Buğra Kavuncu’nun da katıldığı açılış töreninde, İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan’ı Pendikli vatandaşlar yalnız bırakmadı.

3 Şubat 2023 Cumartesi günü ilk olarak İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan ile birlikte muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelen İBB Başkan Adayı Buğra Kavuncu, muhtarların sorunlarını en çok önemseyen partinin İYİ Parti olduğunu ifade etti. İl başkanlığı döneminde, Süleyman Turan ile 5 yıllık görev süresince birlikte bu sorunların çözülmesi için TBMM’ye önerge verdiklerini de ifade etti.

Buğra Kavuncu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere gireceğine vurgu yaparak 31 Mart’ta Pendik ve İBB’de seçim zaferini yaşayacaklarını söyledi. Kavuncu, İYİ Parti’nin kimsenin çatısı altında seçimlere giren bir parti olmadığını dile getirdi.

Daha sonra ilçe SKM açılışı için Pendik çarşıya ilerleyen Buğra Kavuncu, İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan’ın Pendik için bir şans olduğunu ve kendisine sonuna kadar güvendiklerini dile getirdi.

SKM açılışına; İYİ Parti İBB Başkan Adayı Buğra Kavuncu’nun yanı sıra, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Burak Akburak, İstanbul İl Başkanı Yücel Coşkun, Kartal İlçe Başkanı İbrahim Yıldırım, Teşkilat Başkan Yardımcısı Abdullah Şalcı ve Pendik İlçe Başkanı Mithat Kabadayı ile çok sayıda partili katılım sağladı.

İYİ Parti Pendik İlçe SKM Adres:
Batı Mahallesi Gazipaşa Caddesi No: 68 Pendik / İstanbul