İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan’dan Genel Başkanı Meral Akşener’e Ziyaret…

25 Ekim 2023 Çarşamba günü (dün) İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı’nda Pendik Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Süleyman Turan, grup toplantısının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. Belediye Başkan Adayı Turan, Ankara’dan İstanbul’a doğru dönüş yoluna geçmeden önce Akşener’in tavsiyelerini aldı.

Yaklaşık 5 yıldır İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı olarak görev yapan Süleyman Turan, dün partisinin TBMM grup toplantısında Pendik Belediye Başkan Adayı olarak açıklanmış ve bu gelişme İYİ Parti Pendik İlçe Teşkilatı tarafından memnuniyetle karşılanmıştı.

Ağrı Dağı’nın eteğinden yerli petek balı hediye edildi.

Grup toplantısının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret eden ve tavsiyelerini dinleyen Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, memleketinden getirdiği organik petek balını da Akşener’e hediye etti.

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin bir paylaşım yapan İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan şunları ifade etti:

“Sn.Genel Başkanımız @meral_aksener
’i makamında ziyaret ederek, bana verdiği destekleri ve Belediye Başkan adaylığı takdirleri için teşekkür ettim. Memleketim, Ağrı Dağ’ı eteğinde, yerli bal üreticilerimizin, organik şekilde ürettikleri petek balımızı kendilerine hediye ettim. Liderimizin tavsiyeleri, güzel sözleri ve şahsım ile ilgili takdirleri için, sonsuz teşekkür ederim. Allah beni önce milletimize, Pendik’imize, dava arkadaşlarıma ve Genel Başkanıma karşı mahcup etmesin inşallah.”