31 mahalle 5 köy olarak nitelendirilen Pendik’te, belediye başkan adayları pek çok konuya dikkat çekiyor. İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan da “Tarım” konusuna dikkat çekerek bir video paylaştı.
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot_2024-01-10-17-53-01-025_com.miui_.videoplayer-01.jpeg)
Köyler bölgesinde çektiği videoda İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, “Partin kazandığı gün; meyve, sebze ve tarım ürünlerini sana ucuza yedirecek bir projesi yoksa kazanmasının sana ne faydası var?
Rant ekonomisiyle değil, üretim ekonomisiyle geliyoruz.” dedi.