İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, Köyler Bölgesindeki Vatandaşların Sıkıntılarını Dinledi

Pendik ilçesinin 36 mahallesinde ziyaretler gerçekleştiren İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, köyler bölgesindeki vatandaşlar ile buluştu. Özellikle imar uygulamalrı, tarım ve hayvancılık konularına ilişkin vatandaşların dile getirdiği sorunları not eden Turan, köyler bölgesindeki muhtarlarla da görüştü.

Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan’a ziyaretlerinde İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Mithat Kabadayı ve İYİ Parti Pendik Bölge Başkanı Kani Özden de eşlik etti.

Turan, Göçbeyli ziyaretinde; “Yerel belediye olarak, seçildiğimiz gün, toprağa ve toprağı eken insanlarımıza değer vereceğiz. İlçemizin en verimli tarım arazisine sahip Göçbeyli köyünde vatandaşlarımızı destekleyeceğiz.” dedi.
Süleyman Turan’a Göçbeyli ziyaretinde Göçbeyli Muhtarı Bülent Ses de eşlik etti.

Kurtdoğmuş’ta da vatandaşlarla bir araya gelen Turan; “İski’nin yetki alanları üzerinde yapılan yıkımlara çözüm bulacağız. Vatandaşa köyden çıksın ve Yenişehir, Kurtköy’de otursun diye adres gösteren iktidarın düşüncesini bitireceğiz.” dedi.

Emirli köynde de Muhtar Selami Sarısoy ile bir araya gelen İYİ Parti heyeti, daha sonra vatandaşlarla sohbet etti. Belediye Başkan Adayı Turan: “Kıymetli muhtarımla birlikte, köyümüz özelinde bir çok ortak ve güzel işlere imza attık. Belediye Başkanlığı dönemimizde de, inşallah daha bir çok güzel işlere, hep beraber imza atacağız.”

Kurnaköy’de Pendik Muhtarlar Derneği Başkanı ve Kurnaköy Muhtarı Harun Yıldırım’ı ziyaret eden Turan, “Köylerimiz özelinde 5 binlik ve 1 binlik imar çalışmalarında, gelinen ve bir türlü çözülemeyen sorunları konuştuk.” dedi.