İstanbul Valisi Davut Gül Pendik’te Ziyaretlerde Bulundu

Haziran ayında İstanbul Valiliğine atanan Vali Davut Gül, Pendik’te ziyaretlerde bulundu. Vali Gül; Pendik’te görev yapan muhtarlarla bir araya geldi, Pendik’teki İstanbul Tersane Komutanlığını ziyaret etti ve Pendik Kaymakamı Hülya Kaya ile Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’i makamlarında ziyaret etti.

İstabul Valisi Davut Gül, bugün Anadolu Yakası’ndaki pek çok ilçeye ziyaret gerçekleştirdi. Öğle saatlerinde Pendik’e geçen Vali Gül, Hayaltepe Sosyal Tesisleri’nde “Pendik İlçesi Muhtarlar Toplantısı”na katıldı. Burada yaptığı konuşmada, “Muhtarlarımız bizlere Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın emanetleri. Onlardan gelen taleplerin takipçisi olacağız. Pendik’in ruhu ve birlikte iş yapma kültürü ile tüm sorunlarımızı çözeceğiz.” dedi.

Pendik’teki İstanbul Tersane Komutanlığı ziyaret edildi.
Türkiye için büyük projelere imza atan Pendik’teki İstanbul Tesane Komutanlığını da ziyaret eden Vali Davut Gül, burada Pendik Tersane Komutanı Tuğamiral Recep Erdinç Yetkin ve komuta kademesindeki isimlerle sohbet etti.

Pendik Yeni Nesil Yaşam Merkezi’ni çok beğendi.
Yalova Valiliğine atanan Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya ve Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ile Pendik Yeni Nesik Yaşam Merkezi’ni de ziyaret eden Vali Davut Gül, burada sporcu gençler ve çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Vali Davut Gül tesisi çok beğendi.

Samet Övüç – Pendikli TV