İnci Diş 5. Şubesi Pendik’te Açıldı

Özel Pendik İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmete girdi. Geçtiğimiz Pazar günü geniş katılımlı törenle açılışı yapılan yeni şube, İnci Şirketler Grubu’nun bu alandaki beşinci şubesi olarak hizmet verecek.

İstanbul Avrupa Yakası’nda 4 şubesi bulunan İnci Grup, 5. şubesini Pendik’te geniş katılımlı törenle hizmete açtı. İstanbul’da Bahçeşehir, Başakşehir, Levent ve Zeytinburnu’nda şubeleri bulunan İnci Diş, beşinci şubesini Pendik’te hizmete aldı.
“Özel Pendik İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği” ismiyle hizmete giren polikliniğin Başhekimi Diş Hekimi Bünyamin Karkın açılışta yaptığı konuşmada, “İnci Diş olarak alanında uzman hekimlerimiz ve güler yüzlü personelimiz ile Pendikliler’e üst düzey, kaliteli sağlık hizmeti sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pendik’e hayırlı olsun.” dedi.

Batı Mahallesi Ortanca Caddesi No: 6 adresinde hizmete giren Özel Pendik İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin, 12 Haziran Pazar günü açılış töreni yapıldı.
Geniş katılımla gerçekleşen açılış törenine İnci Grup Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Eshat Araz, Özel Pendik İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Başhekimi Bünyamin Karkın, Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi Gökhan Atay,  Pedodonti Çocuk Diş Hekimi Gözde Atalı Gümüş, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Latif Coşar, MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak, İYİ Parti Bağcılar İlçe Başkanı Sururi Karabal, Alperen Ocakları Pendik İlçe Başkanı Emre Satılmış, Pendik Devlet Hastanesi Başhekimi Salih Çalık, Pendik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ali Bekar, Sivas Suşehri Dernek Başkanı Erdem Bayraklı, Pendik Sivaslılar Derneği Eski Başkanı Canan Yılmaz, Batı Mahallesi Muhtarı Hülya Büyüktopçu, Açı Dersanesi ve Koleji Genel Müdürü Yusuf Karabulut, Kılıçkaya Kuyumculuk Yöneticileri Abdullah Arslan ve Erdoğan Arslan, Alltime Tekstil Sahibi İbrahim Karabulut ve çok sayıda davetli katıldı.

Modern tesis anlayışı…
En teknolojik imkanlarla, modern mimari anlayışıyla dizayn edilmiş binasında hizmete giren İnci Diş, tam teşekküllü donanımı ve alanında uzman diş hekimleri ile hastalarının yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

Uygun fiyatlı kaliteli hizmet…
Aynı bina içerisinde, diş tedavisine dair tüm aşamaların yapılabildiği İnci Diş’te, laboratuar hizmeti de veriliyor.
Özel Pendik İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde dışa bağımlı çalışma az olduğundan, hem tedavi süreleri kısalıyor hem de maliyetler azalıyor. Böylece hastalara uygun fiyatlı kaliteli hizmet verilebiliyor.

Ağız ve Diş Sağlığına Dair Her Şey
İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği başta İmplant olmak üzere, Çene Cerrahisi, Pedodonti (çocuk diş hekimliği), Ortodonti, Periodontoloji (diş eti hastalıkları), Endodonti (Kanal tedavisi), Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı, Protez Beyazlatma, Zirkonyum ve Laminate Veneer Tedavisi, Dijital Gülüş Tasarımı, Şeffaf Plaklarla Ortodonti Tedavisi bölümleriyle bir çok branşta sağlık hizmeti sunuyor.

Özel Pendik İnci Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Adres:
Batı Mahallesi Ortanca Caddesi No: 6 Pendik/İstanbul
Web Sitesi: www.incidis.com.tr
Telefon: 444 6 240
E-Posta Adresi: Pendik@incidis.com.tr