İlay Optik Pendiklilere Hizmet Vermeye Başladı

Uzun yıllardır Pendik’te “Salon Işılay” ve “Işılay Optik” markalarıyla ticaret yapan Erdem Bayraklı ve Ercan Bayraklı kardeşler, yeni markaları “İlay Optik” ile Pendiklilere hizmet vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz Cumartesi günü açılışı yapılan mağazanın kaliteli ürün çeşitliliği de oldukça fazla…

17 Haziran 2023 Cumartesi günü Doğu Mahallesi Ortanca Caddesi No:68’deki mağaza açılışına oldukça önemli isimler katılım sağladı. Siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, bürokratlar, ve Bayraklı kardeşlerin Sivaslı hemşehrileri açılışa katıldılar.

Kokteyl eşliğinde sohbet eden davetliler, daha sonra açılış kurdelesi kesimi için mağazanın önünde bir araya geldiler. Dualar eşliğinde açılış kurdelesi kesildi.

Açılış dolayısıyla birer konuşma yapan Ercan Bayraklı ve Erdem Bayraklı kardeşler, davetlerin katılım sağlayan ve tebrik mesajlarıyla yanlarında olan tüm sevdiklerine teşekkür ettiler.

Pendikli TV ekibine de teşekkürlerini ileten İlay Optik yetkilileri, Pendikli TV takipçilerine özel yapacakları indirimlerin de şimdiden müjdesini verdiler.

İlay Optik Adres:
Doğu Mahallesi Ortanca Caddesi No:68/A Pendik/İstanbul (Dünya Göz Karşısı)
Telefon:
0216 354 00 24
0507 229 66 76
0530 518 54 58