İki acı üst üste geldi! Şahin’ler bu kez annesini kaybetti!

AK Parti Pendik İlçe Başkan Yardımcısı Müslim Şahin ve meslektaşımız Bölge Gündem Haber İmtiyaz Sahibi İbrahim Şahin’in annesi Emine Şahin (88), uzun süredir tedavi gördüğü Marmara Eğitim Araştırma hastanesinde bu sabah hayatını kaybetti.

Yaklaşık olarak 3 hafta önce yengeleri Fatma Şahin’i, anneleri Emine Şahin’e refakat ettikleri dönemde ani bir ölümle kaybeden Şahin ailesi, bu kez 2. acıyı anneleri Emine Şahin’in hayata gözlerini yummasıyla yaşadı. Yengelerinin ölümünün şokunu henüz üzerinden atamayan aile, 2. kez annelerinin ölümüyle sarsılmış oldu.

CENAZE NAMAZI

Emine Şahin’in cenaze namazı, Pendik Kaynarca Mahallesi’nde yer alan Bademlik Gülbeden Hatun Camii’nde, 12 Aralık 2019 tarihinde (bugün) öğle namazına müteakip kılınacak. Ardından cenaze defnedilmek üzere, memleketi olan Trabzon Of ilçesinde son yolculuğuna uğrulanacak.

Pendikli TV olarak, Şahin ailesinin kıymetli valideleri Emine Şahin’e Yüce Allah’tan rahmet, başta meslektaşımız İbrahim Şahin ve Müslim Şahin olmak üzere tüm Şahin ailesine sabırlar diliyoruz.