Herkesin Çocuğu İçin; “Pendik Masal Parkı”

Kavakpınar Masal Parkı’nın yapımı devam ediyor. Rafadan Tayfa, Keloğlan gibi karakter ve ünitelerin bulunduğu parkta incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Ahmet Cin, çocukların oldukça eğlenceli vakit geçirebileceği bir mekana kavuşacaklarını söyledi.

Kavakpınar Mahallesi Misakı Milli Caddesi üzerinde yapımı devam eden Masal Parkı’nın yapımı devam ediyor. Yaklaşık 8 bin metrekarelik masal parkının imalatında son rötuşlar yapılıyor. Parkta incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Ahmet Cin, Kavakpınar Masal Parkı tamamlandığında çocukların oldukça eğlenceli vakit geçirebileceği bir mekana kavuşacaklarını söyledi.

Rafadan Tayfa Kamyoneti, Nuri Bakkalı, Bisiklet Tamircisi ve daha fazlası…
Kavakpınar Masal Parkı tamamlandığında çocuklar, sevdiği kahramanlar ve ünitelerde eğlenceli vakit geçirebilecekler. Çocuklar açık alanda Keloğlan ile Dev’in hikayelerini dinlerken çadır alanında ise Rafadan Tayfa karakterlerinin meşhur kırmızı kamyonetine binebilecek. Masal Parkı’nda aynı zamanda Göbeklitepe maketi, masal tiyatrosu, oyun parkı, masal anlatan ağaç, kütüphane ve amfi de bulunacak.