Foto&Video | Pendikspor’da Motivasyon Sendromu

Pendikspor bugünkü Ümraniye deplasmanından mağlubiyet ile döndü.

9da9 mağlubiyetsizlik serisi bulunan takımımız bugün malesef mağlup oldu. Oyunun kontrolünü bir türlü elimize alamadığımızdan mı yoksa takımdaki yorgunluktan mı bilinmez, bir türlü bulduğumuz pozisyonları gole çeviremedik.

 

Maçta Herşey Vardı

Direkten dönen topumuza yediğimiz kırmızı karta kadar bütün yaşananlar aleyhimizeydi. Buna rağmen maça Pendikspor‘un takım otobüsüyle, konvoy halinde, gelen taraftarlarımız Magnifico 90 dakika boyunca susmadı ve Pendikspor‘a destek oldu.

 

Motivasyon Sendromu

Ligin ilk yarısını hatırlatacak olursak… Lige 6da6 galibiyet serisiyle başlayan takımımıza bu süreçte bir destek toplantısı ve yemek organizasyonu tertip edilmişti. Bu tertip edilen motivasyon etkinliğinin ardından takımımız malesef düşüşe geçmiş ve puan kayıpları yaşanmaya başlanmıştı.

Sonrasında Tutana Aşk Olsun sloganıyla bir kampanya başlatılmış ve Pendik Semti‘nin Pendikspor‘a destek olması hedeflenmişti.

Buna benzer bir senaryo, şuan oynadığımız, aynı sezonun 2. yarısında yaşanmakta. Pendikspor‘umuz 7de7 mağlubiyetsizlik serisi yakalamış ve yoluna devam ederken yine bir destek&motivasyon yemeği düzenlenmişti.(19 Mart 2015)

Bu organizasyondan sonra takımımızda yine bir düşüş yaşandı. Ve bugünkü maçın sonucu ile ligde yeniden 2. sıraya geriledi.

 

Telafisi Var

Yine de biz Pendikspor‘umuzun bu aldığı mağlubiyetin telafisi olduğunu düşünüyoruz.

Ve Pendiksporumuza Çarşamba günü içerde oynayacağımız Tarsus maçı nezninde kalan son 6 maç için başarılar diliyoruz.

 

Pendikli TV
Pendikli’nin Medya Kanalı