CHP’li Tarık Balyalı’dan Yerel Seçim Öncesi Dikkat Çeken Fotoğraf Paylaşımı

Cumhuriyet Halk Partisi İBB Grup Başkan Vekili ve Pendik Belediye Başkan Aday Adayı Tarık Balyalı, yerel seçime sayılı günler kala; CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile aynı kadraja girdi. Bu anı sosyal medya hesaplarından paylaşan Balyalı, “Pendik’te birlikte kazanacağız.” dedi.

CHP’nin Pendik’teki adayı kim olacak?” sorusu cevabını beklerken, aday adayı Tarık Balyalı oldukça dikkat çeken bir fotoğraf paylaştı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile fotoğraf veren Balyalı, kulislerde CHP’nin Pendik’teki adayı olarak konuşulmaya başlandı.

Balyalı fotoğrafı şu açıklama metni ile paylaştı:

“Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’i, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ve İstanbul il başkanımız Sayın Özgür Çelik ile birlikte İBB’de ağırladık. Ziyaretleriyle bizleri onurlandırdığı için Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e teşekkür ederiz. Her şey çok güzel olmaya devam edecek, İstanbul’da ve #PendikteBirlikte kazanacağız!”

Yeni dönemde de İBB Başkan Adayı olarak ilan edilen Ekrem İmamoğlu ile uyumlu bir çalışma ortaya koyan Balyalı, CHP Pendik Belediye Başkan Adayı olarak açıklanacak mı, hep birlikte bekleyip göreceğiz.