CHP Pendik Belediye Meclis Üyesi A. Adayı Mehmet Aksu’dan Mehmet Salih Usta’ya Ziyaret…

Pendik ilçesinin önemli siyasetçilerinden biri olan Mehmet Salih Usta’yı ziyaret eden CHP Pendik Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mehmet Aksu, “Destekleri için Sayın Mehmet Salih Usta’ya teşekkür ederim.” dedi.

Ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada Mehmet Aksu;

“İş İnsanı ve Siyasetçi Mehmet Salih Usta’yo ziyaret ettim. 2019, 2009 ve 2004 yıllarında CHP Pendik Belediye Başkan Adayı olan Sayın Mehmet Salih Usta’ya misafirperverlikleri için teşekkür ederim.

Pendik ilçesinin iş dünyasında önemli ve başarılı işler yapmış, hâla da yapmakta olan Sayın Usta ile yerel seçim üzerine bir sohbet gerçekleştirdik.

Halkta karşılığı olan, sevilen ve sayılan Mehmet Salih Usta; Pendik’teki Karadenizli nüfus yoğunluğuna dikkat çekerek, yerel seçim dinamiklerinin farklı olduğuna dikkat çekti. Tüm aday ve aday adaylarının demografik yapıya uyacak şekilde liyakatli, insanların teveccüh göstereceği ve bilgi-birikimli olması gerektiğini ifade etti.

Hem aday adaylığım ile ilgili hem de 2024 yerel seçimleri öncesi değerli görüşleri için Sayın Mehmet Salih Usta’ya teşekkür ederim.” dedi.