Türk Kızılay Kadın Pendik üyelerinin bugün organize ettiği “İyilik Kermesi”ne katılan Chp Pendik Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mehmet Aksu, “Kadınlarımızın yanında olmak için, öğrencilerimize destek olmak için buradaydım. Unutmayın; iyilik bulaşıcıdır.” dedi.
Türk Kızılay gönüllüsü olan Chp Pendik Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mehmet Aksu, bugünkü etkinliğe katılarak şu ifadeleri kullandı:
“Türkiye’nin güzide kurumlarından Türk Kızılay’ı Pendik Şubesinin kadın gönüllüleri tarafından organize edilen, “İyilik Kermesi”ne destek ve katkı amaçlı katılım sağladım. Unutmayın; iyilik bulaşıcıdır.”
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231223-WA0014.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231223-WA0012.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20231223-WA0015.jpg)