CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik Pendik’teydi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Tarık Balyalı çalışmalarını hızlandırdı. Balyalı’nın seçim çalışmalarına, sürpriz bir ziyaret yaparak, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik de katıldı. Seçim otobüsü ile birlikte mahallelerde vatandaşları selamlayan ikili, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

Tarık Balyalı halkla her zaman iç içe olduklarını söyleyerek; “İl Başkanımız Özgür Çelik ile birlikte Pendik’te komşularımızı selamladık. Coşkuyla bizi karşılayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz. Pendik hazır, biz hazırız! 31 Mart’ta başaracağız.” ifadelerini kullandı.

Cemevi ziyareti de yapıldı.
CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Tarık Balyalı ve partililer Pendik Pir Sultan Abdal Kültür Derneği ve Cemevi’ni ziyaret etti. Çelik ziyaretinde; “Cumhuriyet Halk Partili belediyelerimizin tamamı hiçbir ayrım yapmadan tüm ibadethanelere eşit hizmet götürmeye devam edecek.” dedi.

Engelli vatandaşlar ile iftar sofrasında bir araya gelindi.
Pendik’te yaşayan engelli vatandaşlarla iftar sofrasında buluşan CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Pendik’te Tarık Balyalı’nın engelliler için yapacağı projelerden bahsetti.

Mahallelere gidildi.
Tarık Balyalı, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ile birlikte Batı, Kaynarca, Güzelyalı, Esenyalı, Orhangazi, Fatih, Ahmet Yesevi, Kavakpınar, Sülüntepe, Şeyhli ve Ramazanoğlu Mahalleri’nde ziyaretlerini sürdürdü. Ziyaretlere CHP Pendik İlçe Başkanı Niyazi Güneri de katıldı.