CHP İBB Başkan Adayı İmamoğlu Pendik’teydi

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim kampanyası kapsamında Tuzla ve Pendik’te vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, önce Tuzla’da bulunan Aydıntepe semt pazarını ziyaret etti.

Daha sonra Pendik’e geçen Ekrem İmamoğlu, önce İYİ Parti Pendik İlçe Başkanlığ’nı ve sonrasında Taşlıbayır – Dolayoba semt pazarını ziyaret etti. Pendikli pazar esnafı ve vatandaşlar ile sohbet eden CHP’li İBB Başkan Adayı İmamoğlu sorunları da yerinde dinledi.

Dumlupınar Mahallesi’nde bulunan çay ocağına giden İmamoğlu, vatandaşlardan desteklerini ve oylarını istedi. İmamoğlu, “Pendik’teki kentsel dönüşüm ve tapu sorunlarını hep birlikte çözeceğiz” dedi.

Ekrem İmamoğlu’nun bir sonraki durağı ise Pendik Trabzonlular Derneği oldu. Pendik Trabzonlar Dernek Başkanı Süleyman Pergel, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, İmamoğlu’na ziyaretleri için teşekkür etti. Ekrem İmamoğlu’nu Şaban Balcı isimli vatandaş kemençe ile karşıladı.

İmamoğlu da Balcı’nın şahsına yazdığı şarkıya tempo tuttu.