Son Dakika

Çalışan Gazeteciler Günü Tebrikleri İçin Teşekkür Ederiz

Ocak 11th, 2021 | by Samet Övüç
Çalışan Gazeteciler Günü Tebrikleri İçin Teşekkür Ederiz
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

Haber alma ve kamuoyunu bilgilendirme konularında önemli rol üstlenen basın mensupları olarak, böyle önemli günlerde unutulmamak bizleri oldukça mutlu etmektedir. Bu önemli gün dolayısıyla gelen tebriklere teşekkür etmek istedik.

2014 yılından beri “Pendikli’nin Medya Kanalı” olmak adına var gücümüzle çalışmalarımıza devam ederken, çalışan gazeteciler gününde unutulmamak bizi ayrıca mutlu etmiştir. İnternet gazeteciliğinin gelişim gösterdiği günümüzde, bu alanda faaliyet yürüten bir basın kuruluşu olarak “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü unutmayan isimlere teşekkür etmek istiyoruz.

Bizleri sadece sosyal medyadan paylaştıkları görsellerle değil, bizzat ulaşarak tebriklerini ileten; başta Pendik Kaymakamı Sayın Dr. Hülya Kaya’ya, Pendik Belediye Başkanı Sayın Ahmet Cin’e, özellikle arayarak tebriklerini ileten Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı’ndan Seyfi Sezer nezdinde ilçe yönetimine, Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği (PESİAD) Başkanı Kadir Bayram ve yönetimine, Pendik Dernekler Federasyonu (PENDEF) Başkanı Av. Ramazan Öztürk ve yönetimine, Bayramlar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bayram’a, Pendik Kurtköy’de bulunan Özel Adatıp İstanbul Hastanesi yönetimi ve çalışanlarına, özellikle telefonla arayarak günümüzü kutlayan iş insanlarına, hediyeleriyle ofisimizi ziyaret eden kıymetli misafirlerimize, mesajlarıyla bizleri mutlu eden tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.

Samet Övüç
Pendikli TV İmtiyaz Sahibi

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\\\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.